Cinstina alebo Arabcina....

0vecka

2 Joo som slovak ale zijem v nemecku... je jedno ci cina alebo ina krajina v cine funguje takisto priemysel a europske firmy ktore platia viac aby nalakali ludi aj z nemecka aby tam isli makat, konkretne aj nasa firma ma pobocky v cine... ono cinstina tam ani nieje tkaa dolezita...

araby zase potrebuu strojarov kvoli tazbe ropy a tiez su ochotni ich velmi dobre zaplatit :)

Joo

to je super ze si veris ,len treba odskusat mozno ty to zvladnes a ak sa smiem opytat ,ty nie si na slovensku ..ci nie si slovak ,ci ... ??
a preco prave cina ? pochybujem ,ze sa europan dokaze prisposobit ich pracovnemu tempu ,preto sa pytam :-//

0vecka

2 Joo ak to vladnu cinania tak to zvladnem aj ja o tom nepochybujem otazka je len ci chcem do toho ist... lebo to stoji vela casu a penazi... jedine co ma na tom odradza su tie styri toniny....

Joo

co by ja zato dala ,keby som mohla povedat "toto je moja krajina"
..tak skus tu cinstinu, mozno ty zvladnes tisice znakov ,esteze gramatiku tam moc neriesia na rozdiel od slovenskeho jazyka to je ďas

Joo

lost, vazne ma cina taku armadu ? hmm to som nevedela ... no ale moslimovia maju koran a šáriu :DDD
Ovecka ,na tavach budes chodit aj ty :) ... ak sa minie ropa cinu zasiahne obrovsky ekonomicky sok ,pretoze urcite vies ,ake su produkty z ropy .... cina sa z toho soku urcite otrasie, ale co my

bebee

lost tam uz CR nekvitne, lebo je tam prilis velka konkurencia a tazko povedat, ci vily na umelych ostrovoch spadajuce zvacsa pod timesharing mozno az tak uplne zaradovat pod CR. Lebo CR by mal vyvolat multiplikativny efekt. taky Backham ma vlastne lietadlo-neuziva chartrovu letecku prepravu, mozno ma aj vlastnych kucharov, sluzobnictvo, nosi si vlastne potraviny...
0vecka je to na tebe, ako sa rozhodnes. Mozno ropa vydrzi aj 100 rokov, ked vedci objavia vhodnu alternativu. V akom obore pracujes?

0vecka

2 Joo ale cina vyraba toho viac ... niekde som pocul ze 75% vsetkych vianocnych stromcekov sa vyraba v cine.... aj ked je pravda ze bez ropy uz asi nebudu plastove.... ale celokm mi ten argument nesedi lebo ked sa minie ropa tak araby budu chodit na tavach ...