Nieco ma zneuzilo v sne?

Príspevok v téme: Nieco ma zneuzilo v sne?
Kathy A

Uz sa stalo niekomu z vas, ze ste sa prubudili, ale nemohli ste sa pohnut, ani kricat a mali ste pocit, ze niekto alebo nieco nad vami stoji? mne sa to stalo len pred chvilou. Sla som si pospat s mojim rocnym syncekom. On bol vo svojej postielke, ktoru ma pri nasej posteli a ja som spala v nasej posteli. Syn spal, ked som sa zobudila a nemohla som sa pohnut. Bola som uplne pri vedomi, ale ako paralizovana a mala som taky instiktivny strach, ze sme v nebezpecenstve, ale nemohla som nic robit, ani kricat, ani pohnut sa. Citila som, ze nieco sa na mna pozera od dveri a hybe sa smerom ku nam, chcela som zacat kricat o pomoc, ale nemohla som. Zlakla som sa hlave kvoli synovi, lebo som ho nemohla ochranit. Toto vsetko boli samozrejme len pocity, ale instiktivne som vedela, ze sa to naozaj deje, a ze to, co ma zparalizovalo sa nezaujima o mojho syna, ale o mna. Citila som, ze som len chracala, nie kricala, ale maly sa aj tak nezobudil. Neviem ako dlho to trvalo. Pripadalo mi to dlho a potom som sa z nicoho nic som sa zacala z toho stavu oslobodzovat a ten pocit ulavy, ked toto vsetko pominulo... Neviem si pomoct, ale pripada mi, ze bolo na tom nieco sexualneho. Neviem, ci tu hra rolu vek, mam 29. Stalo sa to uz aj niekomu z vas? Stava sa to aj muzom, ci len zenam?

Nela41

Bože vy satanisti :D toto sa volá spánková paralýza a je to bežným javom. Prečítajte si o tom niečo na nete ;)

Niksy

Raz v noci som ležala hore na poschodovej posteli a nemohla som spať,tak som pozerala do stropu. Potom som mala v pláne sa otočiť,ale nemohla som.Nemohla som pohnúť ani nohami,ani rukami proste ničím a nemohla som ani kričať,aj ked som sa velmi snažila. Oblial ma pot a nevedela som čo sa deje.Nejako sa mi nasilu podarilo prekrížiť nohy a zrazu to prestalo.Otočila som sa nabok a zaspala som ani neviem ako. Ráno keď som to vravela svojej mame,tá mi povedala,že je to nejaký zlý duch,nevravela presne,že to bol diabol ,len,že to bol nejaký zlý duch . Vraj sa to stalo aj jej raz a stalo sa to vraj ešte jednému z mojej rodiny. Mama mi poradila,že si mám radšej v noci prekrížiť nohy,že vraj by ma to malo ochrániť..no neviem čo je na tom pravdy..ani ona si tým nie je istá,ale vravela,že skúsiť to môžem. Od vtedy ked sa snažím mať v noci neprekrížené nohy,stále mám zlý pocit a niečo ma núti si ich radšej prekrížiť. Raz som ich prekrížila a ani som si to neuvedomila,len som pozrela na nohy a bolo prekrížené a ani som si nepamätala ,žeby som si ich prekrížila . Keď sa mi to vtedy stalo ,ležala som rovno ..preto odvtedy radšej spím naboku ,neviem prečo,ale mám lepší pocit keď som otočená na stranu

repka

ano..stalo sa mi to parkrat a je to dost blby pocit... inac na nete som citala, ze to kedysi ludia pripisovali nejakemu duchovi a ma to eroticky podton.. zobrazeny bol ako sedi na zene.. viac uz neviem co tam bolo pisane..

michael

Skusim to objasniť.spôsobuje to duchovná bytosť, ale nie preto,aby nám chcela škodiť.Už vidím ako sa niektorí usmievajú, že je to vysvetlené, lebo je to spanková paralýza. Prosím, volajte si to ako chcete ,- ja vám to neberiem.Tak že, -Duch nás chce upozorniť na niečo čo robíme v živote zle.Ked že sami na to neprídeme, tak takýmto spôsobom nám to naznčuje.Niekedy padaju aj obrazy či ine predmety.Uvedomte si , že žijeme v trojrozmernom svete ,- no je veľmi pravdepodobné že exituje aj ten štvrtý, ktorý nevidíme a tam môže byť duchov viac než Číňanov.Ale aby som to nerozmazával,- vždy ked sa vám to stane, porozmýšľajte nad svojím životom či ste v poslednej dobe ako čo ste urobili ,a uvidíte že pridete na niečo čo fakt vás zarazí a sa vám rozjasní obzor a presne budete vedieť čo ste zle urobili. To je cele.A to že niekto vám tu bude písať, že vám "chýbaju vitaminy" ,- môže byť, ale práve to, tento duch to využil.

Slecna A.

Doubledog, verila som, ze mi k tomu napises viac :D No neviem, videla som jeden znamy film, ako ufoni chodia v noci v spanku k ludom a podobne. Dokonca v nom boli vraj "autenticke" zabery..hm...co ja viem. Mam pocit, ze toto sa deje len v USA :D Nie, tak tomuto neverim. Skor verim na zle sily, duchov, ze ti skodia ludom ked spia. Samozrejme ide o ludi, ktori su bud na to velmi citlivi, alebo prezili iste vypatie, nie su tak silni a v tom case sa na nich duch lepsie "napoji". Vcera som sa na tuto temu kecala s par ludmi. Tiez mali "spankovu paralyzu", ale tento zazitok opisovali tak, ze ich dusili znami, no uz mrtvi ludia...Neviem no...skor sa zastavam tejto teorie ako ufonov :)

Neo Ned

Spanková paralýza to môže byť tiež, ale takú poznám skôr z cestovania vlakom, kedy človek zaspí a je tak ochromený, že mu tečú z úst sliny...

doubledog

slecna A
ide o to, ako to chces vnimat :)

ak ta to viac zaujima, staci vyradit predpoklad, ze ide len o nieco, co sa ti zda, co sa nedeje "naozaj"

a lahko sa dostanes dalej :)