Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s pamäťou

Príspevok v téme: Problém s pamäťou
Ďuri123

Dobrý deň.Volám sa Juraj,mám 20 rokov a študujem na VŠ.Asi pred dvomi dňami som spozoroval moje problémy s pamäťou.Začal som sa učiť na poslednú skúšku,ale bohužiaľ som sa za dva dni nič nenaučil,nakoľko si neviem ani po 45 min.intenzívneho čítania zapamätať daný text.Je to moja posledná skúška,no vzhľadom k tomuto problému si ju budem musieť preniesť do ďalšieho ročníka.Okrem toho ma trápi aj únava,už sa učím od mája s malými troj - štvordňovými prestávkami od učenia,no i napriek tomu citím,že už nemám síl.Poraďte prosím,mal by som zájsť za doktorom?Budem vďačný,za akúkoľvek radu.Vďaka..

Maros75

RNG......ty si myslis,ze si najmudrejsi na svete a nikto iny nema pravdu len ty .
Taky debil bol aj Hitler.Mal vlastnu teoriu a nic ine si nepripustil k telu.......lutujem takych ludi co su zakomplexovani.
Ty normalne odmietas vsetko co sa tyka vyskumu a posunu v pred . Chore zmyslanie.Ty si ostal na jednom bode a nevies sa pohnut........veris niekomu co ti do ucha posepka.Jedna babka povadala.......,ze?

RNG

Maros, ja ta nebudem prezyvat debil, lebo to iste nie si. Ale nafukany hlupak, neslusny neuctivy k inym a z hlavou naplnenou blbostami, to zrejme si.
Naviac mas dusevne problemy, na co beries silne antidepresiva, takze ta nemozem nic ine, nez lutovat.
Problem je ale, ze ja sa sem snazim dat vedomosti od lekarov, co na Slovensku nemate, lebo si myslim, ze clovek v slobodnej (relativne) krajine ma mat pravo si vybrat rozne postupy na svoje zdravie a telo a nie byt jednostranne diktovany zo strany sucasneho medickeho monopolu, ktory pripusta len tie nazory lekarov, co su medickemu monopolu ekonomicky vyhodne.
Ak toto nevies pochopit a snazis sa to pre druhych blokovat, nepoznas zmysel slobody vyberu, na ktory ma kazdy v demokracii pravo, tj ustavne pravo.

Ako vidis, tu som len udal tvoje nepochopenie, nie dusevnu neschopnost, co by u pacientov s psychologickymi problemami bolo tiez mozne. Ale som gentleman, a nebudem na teba zbytocne osobne utocit. To by aj tak nikam neviedlo, lebo mas iste poriadne hrubu hrosiu kozu.
Inac, kedze tu uvadzam hromady zmienok z literatur v cudzich jazykoch na co nikdy nereagujes nijak inac, len osobnymi utokami na mna, zrejme k tvojiom neznalostiam patri aj neznalost svetovych jazykov.
To je velka skoda, lebo informacie zo zahranicia zriedka prichadzaju v Slovencine. Slovaci tvoria menej nez 0.1 % svetovej populacie a nazdavat sa , ze vsetko najdes na Slovensku a v slovenskej literature je mylne a naivne.

Maros75

RNG.......ty uz nevies ani co pises :)))
Ved si smiesny.........ty si si to este neuvedomil??
Taku debilitu mozes napisat len ty.

RNG

Maros, ja to mam vyskusane a robil som to na navod dr Whittakera, co s tym zlepsil mozgovu cinnost stovkam svojich pacientov. Od vtedy sa to stalo doplnkom pouzivanym statisicami starsich ludi v USA s uspechom. Vcitane mnohych lekarov.
Nuz ale ty mas zrejme vlastne skusenosti, ktore su superiorne, teda podla tvojich osobnych nazorov.
Si ubohy a dusevne chory, ze potrebujes stale na druhych osobne utocit, aby si si posilnil svoje zakomplexovane ego.

po-radca

moze to byt len z prepracovanosti, ale moze v tom hrat rolu aj stitna zlaza. za velmi uzitocnu radu povazujem navrh od muchacc. naozaj nestresuj, uc sa len kolko sa da, rozhodne ak je moznost chodit von kde su vysoke stromy, na take dlhsie prechadzky, najlepsie rychla chodza, precisti to mozog. lebo ta pauza v prirode pri pohybe, ktory okyslicuje, je na nezaplatenie. pocas ucenia by to malo byt pravidlo. a hodne spanku, co pre studentov tiez nie je jednoduche a dost to zanedbavaju. lenze telo ma svoju kapacitu a ked sa uz vsetko dostatocne vycerpa, jednoducho mozog vypne. je to taka poistka, aby sa nestalo horsie. drzim palce ani nie tak na tu skusku, lebo ako napisal muchacc, ci teraz alebo na buduci rok, z toho sa nestriela, ale skor drzim palce, aby si sa k tomu dokazal postavit s vacsou lahkostou.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém s pamäťou - Fórum - ZDRAVIE.sk