Prsia ďaleko od seba :P

Nancy777

Mam 80 D a neviem si vybrat saty lebo aj ked su mi saty dobre tak sa mi prsia nezmestia a ked su mi akurat na prsia, tak na tele su mi zas velke...co mam robit? Da sa niek schudnut na prsiach?

Jefitto

Hejže... škoda že ta posledna ježibaba mala take rozlievaky... inač vcelku kvalitny material. Hlavne ta, čo mala borufku na prkynku potom s tým podbradnikom ina kvalita

ayvi

áno, ešte tam je aj na to aby nado mnou stála so založenými rukami, či náhodou čosi nekradnem :D a to video je vážne super, to s tým zapínatkom som myslela tak, že aby sa to dalo bližšie zapnúť, teda aby bol obvod menší ;)

xdanielax

to video je perfektne a poucne, tiez som ho pred casom pozorne sledovala :))
ayvi, kedze ti to zapinanie nesedi, tak robis nieco zle. Celkom som nepochopila, co to znamena "zapinatko blizsie" ale myslim, ze to bude v tom,co radia baby.
navyse, ak mas problem, urcite najblizsie, ked si budes kupovat podprsenku prekonzultuj svoj vyber s predavackou. Ved ona tam nie je len na to, aby si mala komu dat peniaze :-)

mačiatko23

myslela som tým to iste čo pisala Liliana. ked su ti potom košicky male tak si kup vačsiu velkost kosickov.

ayvi

Mačiatko, tomu som nepochopila, mne košíky sedia parádne len by to chcelo zapínatko bližšie :D A keď si kúpim podprsenku s menším obvodom tak sú aj košíky maličké....ale inak ďakujem za rady, cením si to :)

Liliana65

Neviem, či mi zobrazí link: www.youtube.com

ak nie tak si daj do youtube Jak vybrat správnou velikost a střih podprsenky

Ak ti je obvod veľký, znamená to, že taký nemáš a musíš kupovať 70 cm obvod a ak ti je potom košík malý, znamená to, že máš C košík.

mačiatko23

ak píšeš že máš prsia veľkosti 75B a obvod ti je velky to znamena ze maš menšiu velkost tzn. 70B, 65B

Inač mám rovnaky problém. Kupila som si podprsenku od Lormar double ale myslim, že aj moje podprsenky od číňana urobia krajši dekolt. proste mi nesadla. Takže urcite chod vyskusať podprsenku do obchod a neobjednavaj