Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je to vhodné cvičenie na chudnutie?

Príspevok v téme: je to vhodné cvičenie na chudnutie?
mačička14

Ahoj! Mám problém cvičiť stále to isté dookola tak ma zaujíma aky mate názor na moj cvičebný plán. schudnem pomocou neho? čo odporučate? dakujem
Pondelok: mám posilovacie cviky podla videa. dokopy to trva 24 minút.
Utorok: Bodyrock
Streda:10 min. od Cindy Crawford
Štvrtok: cardio od cindy
Piatok: beh alebo plávanie
sobota: voľno
Nedeľa: bodyrock.
tak čo poviete?

xdanielax

suhlasim s ostatnymi, urcite je treba upravit jedalnicek.
Treba si pamatat, akykolvek pohyb je dobry a vhodny! (idealne, ked ta to aj bavi :-))
Ale ak casove moznosti dovoluju, kardio by malo trvat aspon 40 min. Ak nevladzes, daj si prestavky a nechod vo velmi vysokom tempe.

sweater*

katka ma pravdu, pokial vylozene nechces cvicit, tak staci jest len to co sa ma a vaha pojde urcite dolu. co a kedy konkretne jest to ti neviem poradit, ja som chalan, posilnujem, takze sa stravujem podla toho. hlavne zabudni na sproste diety, ked zase zacnes jest normalne, vaha sa ti vrati ba mozno aj priberies. na nete najdes kopu jedalnickov, chce to hlavne tu trpezlivost a pevnu volu, urcite budes musiet vynechat uplne kopu vsakovakych "dobrotiek", sladke vody a ine hovadinky, co nebyva jednoduche vysadit :F)

katka399

ahoj ja velmi s cvičením nemám skúsenosti ohladom chudnutia,len tak kondične,ale čo ti viem 100%povedať pokial nezmeníš aj stravovanie,tak len cvičenie nestačí.Ja som chudla len upravou stravy bez cvičenia a vahu si niekolko rokov držím.Teraz cvičím len na posilnenie a ako relax.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je to vhodné cvičenie na chudnutie? - Fórum - ZDRAVIE.sk