Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kapsuly,pomoc.

Príspevok v téme: Kapsuly,pomoc.
NatáliaF.

Dobrý deň. Moja dcéra má taký ,,menší\\\\\\\" problém a ani za svet mi nechce prehltnúť tabletky, proste jej to neide a to má už 13 rokov, bohužial. Čítala som že je to o psychike, tak hádam po čase to príde samo od seba a prehltne tie tabletky. ALE CHCELA BY SOM SA OPÝTAŤ! Moja dcéra má vypisané momentálne tzv. kapsulky a ani to mi nechcela prehltnúť tak som jej to rozdrvila a vysipala iba ten ,,prášok\\\\\\\" a ten ,,obal\\\\\\\" zahodila, a nemá náhodou nejaké účinky aj ten ,,obal\\\\\\\"? Proste že to musí prehltnúť v celku? Vopred ďakujem.

NatáliaF

už sme mali tabletky v podobe kapsulok viaceré ale zatiaľ všade bolo napisané, užiť vcelku. Je mi to jasné, ale je to všetko o psychike ako nám sám doktor povedal, nie je jediné dieťa čo nevie prehltať tabletky,proste sa jej vztiahne žalúdok a nie a nie dostať to do seba, ale po čase snáď sa jej to podarí, bude musieť. Takže nemám jej to rozdrviť?

vvsn

ver tomu, ze to NIE JE uvedene na vsetkych....
Mali ste si pytat Sumamed sirup. A je najvyssi cas naucit dceru prehltat lieky, pretoze ak raz bude nutne nejake potrebovat, tak snad nezomrie z toho dovodu, ze mala zabrany nieco prehltnut...

wbwx

zalezi, o aky liek konkretne ide. Niektore sa vysypat mozu, u inych je to vyslovene zakazane. Urcite to je vsak napisane v pribalovom letaku, tak by nebolo na skodu pouzit zrak a precitat si ho.

arman

Obal nema ziadne ucinky, pokojne to takto mozes robit.
Niekedy je vsak obsah takej kapsule nechutny, alebo drazdivy, ale pokial nieje, pokojne sa to da tak robit.
Ono, prve co sa s tym stane v zaludku, je ze aj tak sa to rozpusti a ten prasok vysype do tekutin v zaludku.
U niektorych druhov liekov sa to tak ale neda robit, napriklad aj preto, ze kapsula sa ma rozpustit az v tenkom creve.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kapsuly,pomoc. - Fórum - ZDRAVIE.sk