Bolest pravej strany hlavy

Príspevok v téme: Bolest pravej strany hlavy
yina

Dobry den, chcela by som sa spytat na vas nazor. Asi posledny tyzden, dva, sa budim skoro kazdy den bud so slabou alebo silnou bolestou pravej strany hlavy. Teda konkretne ma boli akoby za okom, oko prave, ide to do praveho spanku, licna kost (celust, prava strana) a dnes aj nosna dutina a ide mi to trochu do ucha. Vacsinou mi to cez den ako tak prejde alebo sa to snazim vyspat, pripadne som si davala ibalgin alebo aspirin. Z coho to moze byt? Mam s tym ist k lekarovi? Asi pred rokom, dvoma som mala to iste na jar a v tomto obdobi, potom mi to ale preslo. Co mi poradite? Ako mam postupovat? Dakujem

fialka18

awoj ja mam to iste a mne to az tak pulzovalo..ta bolest sa mi stupnovala a nemohla som to v praci vydrzat:(
nakoniec som si teraz kupila take kvapky do usi a bolest co pulzovala v pravej casti hlavy trocha povolila a bolelo ma aj ucho ale len trocha...som si strasne prefukla ucho a to mi sposobilo silny zapal..ja jem tabletky od bolesti a aj kvapky a tie kvapky do ucha proti zapalu..a pomaha to ale pomaly..:)

iwwa

Mna trapili tiez bolesti hlavy, spankov, cela, sanky dlho predlho, bola som na ct vysetreni a zistili mi zapal dutin, dostala som konsku davku antibiotik a cakam ci ma poslu na fess zakrok

hanna

Aj ja to mam v noci velmi neviem spat boli ma ucho lucna kost a aj prava mandla v zadu prava strana celej hlavy...ja asi stym pojdem dokyorovy pondelok.lebo vzdy sa dobre citim ale teraz ani spat sa mi neda dobre na pravej strane tvary

Miromirec

Ahoj, mam ten isty problem uz asi rok, ale niekde som cital, ze by to mohlo byt z krcnej chrbtice... ale neviem, bol som aj u krcneho, lebo som si myslel, ze to bude bud zastavena nadcha, alebo nieco podobne.. na rentgene zistili, ze nie a aj krvne vysledky som mal dobre, keby nahodou nieco ... netusim, co to moze sposobovat, ale je to dost otravne :(

yina

Hmm, som si myslela, ze mi tu mozno niekto poradi, nech viem co mam robit. ci to mam riesit alebo nie. Zatial to tak nevyzera :(, skoda.