Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stredné školy, mozem ist na gymnazium po ukonceni konzervatoria?

0vecka

2 Meretseger to nemyslis vazne .... vecsinou ti co u nas prepadali v nemecku nemali problem :-D ....

co sa tyka narocnosti ja som vychodil gymnazium pred 6timi rokmi a mal som dojem ze na vyske sme my gymnazisti na tom boli najlepsie... myslim ze nikto z nas neprenasal predmety...

PsychoPrincess

Ono je to veľmi diskutabilné, či gymnázium má alebo nemá úroveň - sama som absolventkou gymnázia a musím podotknúť, že niektoré predmety boli lážo plážo (samozrejme, že aj kvôli vyučujúcim, ktorí nemali dokopy žiadne nároky...) a niektoré veru dosť veľká drina (a aj profesori toho naozaj veľa vyžadovali). Ale samozrejme, záleží od konkrétnej školy... a zas nie je pravda, že na gympeľ sa bežne dostanú aj trojkári, štvorkári - napríklad keď prijímali študentov do nášho ročníka, takmer všetci sme mali čisté jednotky na vysvedčeniach zo ZŠ (a aj tak všetkých jednotkárov nezobrali...). Ale tak samozrejme, že sa na gympeľ môže dostať aj trojkár - či už kvôli známostiam, alebo z toho dôvodu, že sa na danú školu nehlási dostatočný počet adekvátkych študentov... tak zoberú to, čo je... s tými odbornými školami - OA, HA je to tiež diskutabilné - mám známych, ktorí navštevujú/navštevovali tieto školy - niektorí ich zhodnotili ako školy pod úrovňou, iní si štúdium na daných školách riadne vydreli... každý človek je iný, každý má nadanie na niečo iné, každý sa zaujíma o niečo iné, takže aj študijné výsledky sú rozdielne... a spôsob študovania... najlepšie sa hodnotí vtedy, keď to človek zažije na vlastnej koži ;) tvrdiť, že gympeľ je ľahká škola bez toho, že tam dotyčná osoba neštudovala - to sú len prázdne reči do vetra ;). smajlik 2 - tebe by som poradila, aby si sa radšej zamerala na štúdium na vysokej škole... a poriadne sa pripravila na prijímačky...

opica

suhlasim, ze vacsina gymnazii nema urovenm beru aj trojkarov...este pred rokmi trebars to bolo inak..

ale zas napisat taku chobotinu, ze obchodna akademia a hotelaova akademia su vyberove skoly:D:D:D
nic v zlom, ale kedze poznam absolventov roznych skol, medzi nimi dost OA a HA, uprmne poviem, ze gymnazium je urcite narocnejsia skola ...

v podstate je kazda skola vyberova...:D

inak, ja na tvojom mieste, v tvojom veku, by som na gympel nesla..naco...chod na VS, na vacsinu aj tak beru bez prijmaciek..

ayvi

Tak ja napríklad chodím na gympel a učím sa dobre ale musím povedať že som sa aj riadne nadrela, kým ja som horko-ťažko dosiahla 3, na takej "výberovej" hotelovej nemusím pohnúť ani prstom a mám za 1 a to hovorím podľa toho, čo mi vraveli študenti, ktorí tam chodia!!! Ale záleží to od samotnej školy...

zewa

na gympel kasli. Radsej si vyber vysku, co ta bude bavit, chodievaj rok na doucovanie toho, co treba na prijimacky a mas vybavene. Ak sa chces len vzdelat, aby si mala lepsi pocit, tak si kludne pozicaj z nejakeho gymka knihy a po veceroch si citaj. Absolutne nelogicky krok spat..

Nela41

Gymko je strašne ťažká škola? :D:D Táto téma mi príde trochu primitívna, ako keby to písal nejaký človek čo vychodil dvojročku alebo ja neviem. Predsa ak máš maturitu môžeš ísť na hocijakú výšku. Samozrejme, že sa musíš niečo doučiť sama kdže konzervatórium dokopy nič nenaučí, ale aspoň nestratíš 4 roky na škole ktorá ti nič nedá ;)

alenka_maxova

vobec nerozumiem tomu, aky ti to dava zmysel. Ale tebe to zrejme zmysel dava :) Po strednej zvycajne ludia tuzia po vyssom vzdelani, nie sa opat trepat niekde, kde je vseho vsudy a nic dokopy. Aspon co mam zname z gympla, vraveli, ze sa strasne vela ucili zo vsetkeho a ze dokopy nic poriadne. Nuz, ako len chces, ale odporucila by som ti skor VS :)

gympel

Bola za totáča-teraz tam idú aj štvorkári.Už aj vysoké nie sú tým,čo bývali,ale má to u teba väčší zmysel,keď chceš ďalej študovať.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stredné školy, mozem ist na gymnazium po ukonceni konzervatoria? - Fórum - ZDRAVIE.sk