uz ho mam dost....cheli by ste takeho??

Príspevok v téme: uz ho mam dost....cheli by ste takeho??
ivka2

Zeny prosim poradte mi, uz som zufala a neviem ci fakt sibe mne alebo mam sibnuteho priatela....sme spolu 5rokov, on stale snival a opisoval ze kedy sa vezmeme, ale ja som nechcela lebo som este mlada a este studujem, no teraz ked nieco spomeniem o svadbe, tak povie ze svadbu tak za 5 rokov, lebo on si az teraz uvedomil ze potrebuje si uzivat slobodu, a ze ked bude so mnou tak uz bude po vsetkom konec, mne je z toho do placu, ked si pomyslim ze on si zivot so mnou predstavuje ako pohreb mladosti...a teraz aky je on...ma skoncenu vysku, vek 26, prilis velke sebavedomie lebo si chytil dobru pracu, ma uz aj byvanie lebo mu k tomu dopomohli rodicia, a ma pekny plat, lenze problem je v tom ze on vsetko co zarobi vsetko dokaze aj minut...tak mi povedal ze ked sa zosobasime ze on bude prispievat len 60% do domacnosti, ze zvysok bude on pouzivat na co on chce...a dalsia vec je ze jeho predstava zeny je ze ma byt stihla blondina, inteligentna, prijemna, s vysokym prijmom, s mierami 90-60-90, ktora mu bude na vsetko prikivovat, a popri tom vsetkom sa bude starat o deti, varit, upratovat a este zabehne do fitka aby bola sexi...pritom on nieje ziaden BRAD PIT, a aj napriek vsetklym tym vlastnostiam ho mam rada....resp. ho lubim...ale fakt neviem ci to ma buducnost...lebo ja vobec niesom taka aku si on predstavuje, ..lebo nikdy mi nepovie ze ja chcem teba, ale povie ze ja chem aby moja zena bola taka, taka, taka...chapete???som zufala..a neviem ci je problem vo mne alebo v nom...ja mam 21, studujem vysku, a viem aj upratat aj navarit, no som normalne dievca, ziadna modelka ani moletka, ale ani ziadna fiflena..ale viem sa uskromnit, co jemu skromnost nic nehovori...prosim poradte mi, povedzte mi hocico co by mi pomohlo, viem ze som sprosta , ale ho lubim, a ked mu poviem ze je koniec tak to nevydrzim lebo mu napisem alebo on aj tak po 3 dnoch pride a ja mu otvorim..:(laska je silnejsia ako rozum...a sorry ze som sa tak rozpisala ale potrebovala som sa vyventilovat a sorry aj za tie chyby....

ethel

mne to trvalo aj pol roka,teraz sa nad tým len pousmejem a sme stále kamaráti a so smiechom spomíname..a každý si žijeme svoj život...

ivka2

ale ked mna tak po tyzdni zlost prejde a ked ho stretnem najradsej by som mu skocila do narucia....hoci viem aky je..je to bludny kruh, a mam pocit ze skoncim niekde na cvokarni...

ethel

ivka,asi to bude znieť hlúpo ale ja som mala takú metódu,že som si dotyčného vždy nejakou maličkosťou zhnusila,keď som ho stretla,vždy ma to napadlo a išlo to lahšie.Vravím ti začni si všímať aj okolie,možno čaká niekto práve na teba...

ivka2

ale ako sa ho mam zbavit, ako mam zabudnut???to sa neda....prve 2 roky bol normalny, potom skoncil vysku dostal sa ku peniazom a tie mu zaslepili rozum a citi sa majstrom sveta..az ked je chory tak vtedy si to uvedomy a place ze jemu staci zdravie, a ked je naspat zdravy tak je zase aky bol a vsetky reci boli iba reci..a ked mu pripomeniem ze co sluboval ked bol chory, tak sa na mna osoci ze ja by som radsej chcela aby bol chory....proste, aj ked poviem ze je koniec neda sa to, lebo ja nevydrzim, ja mu prezvonim, ja mu napisem smsku, hoci mu v nej vynadfam ale musim mu ju napisat..nedokazem byt 3dni ticho lebo ma to boli aky je sprosty a ze si nevazi to co ma, lebo druhy by boli stastni keby to mali co on...fakt ku stastiu nam dvom chybaju len zdrave deti, ja uz po nicom inom netuzi, ale jemu stale nieco chyba, stale po niecom tuzi, stale musi byt nieco viac ako ostatni..ved on nemoze byt normalny smrtelnik ako ostatni lebo on je nieco...a byvame velmi blizko, takze neda sa tomu vyhnut aby sme sa nestretli, mame spolocnych priatelov, proste vsade kade sap pohybuje on pohybujem sa aj ja a naopak...aj teraz na piatok som pripravila nejake prekvapko, aby nas vztah nebol stereotypny ale zase to pokazil, tak uz nemam chut nic pripravovat, len ma serie to ze zase preserieme peknu prilezitost, ale odpustit mu nechcem...keby som sa s nim chcela rozist tak by som musela odist daleko, ale koli blbemu chlapovi utekat nebudem a a ni nemozem, musim dostudovat...

Rubi

A teraz ked som si precitala cely prispevok aj tie tvoje dalsie tak mam vazne dost.AKoze co si ten chlap o sebe mysli?Sak on ta ma za nejaku chuderku ked vravi ze ho chces kvoli jeho peniazom.To je neskutocne aby sa tak spraval muz k zene a este jej hovoril o svojich idealoch krasy ked ty si uplne ina.To ho bavi ta takto znevazovat?Prepac mi ale on je vazne sibnuty.A o laske tu nemoze byt ani rec,takto sa predsa zamilovany muz nesprava.Nechce sa uz zenit lebo ho zrejme laska uz presla,bohuzial.A ty si asi vazne len do zalohy ze kym nenajde ten svoj ideal len pochybujem ze ho ten ideal bude aj chciet ked sa takto chova.To on bol vzdy takyto?Alebo len v poslednej dobe odkedy sa zenit nechce?

ethel

tak ak si je taký istý,aby raz neprosil.Otvor si oči,nie je jediný,ešte sa dá všetko napraviť,možno bez neho,možno s ním.Je to len na tebe,ale viem presne o čom hovoríš a čo cítiš....

ethel

ivka,keby si nemala svoje ambície,tak neštuduješ výšku ale už niekde pracuješ....Pozri sa okolo seba,on nie je jediný na tomto svete,aj keď sa hovorí,že percentuálne je viac žien ako mužov:-(
Viem o čom hovoríš............
Chlapec si je príliš istý,a to robí chybu!Otvor oči! Si niekto a to ti nevezme nik!

Rubi

Pocuj Ivka2 mne stacilo precitat len par uvodnych viet a poviem ti ze sibe tak akurat jemu a ze takeho by som ja osobne nechcela,nechapem jak si s takym mohla vydrzat 5 rokov a uz len tym ze povie ze kazda by ho chcela tak dokazuje aky je samoluby.Radim ti,najdi si niekoho normalneho.

ivka2

ale ide o to ze ked ja mu to poviem, tak mi povie ze ja som ako 5 rocne decko...co nic nechce, ze nemam ziadne ambicie...a ziggy ja som mu povedala ze nech si ide hladat ten svoj ideal tak mi povedal ze to nepotrebuje, ale aj tak mam stale taky pocit ze on sa zenit nechce koli tomu, lebo si mysli ze asi este stretne taky ideal, no a pokial ho nenajde tak mu stacim aj ja..:(...ja uz som psychisky na dne a on si je mnou isty lebo vie ze ja ho lubim, a najviac ma nasral ked mi dnes povedal ze ja sa chcem za neho vydat len koli jeho posratym peniazom...

ethel

ivka2,nie každá by takého chcela,to ho uveď do reality,peniažky,vlastný byt,...to zohralo svoju úlohu a to ho poznačilo..Nemáš to lahké,ale v každom vzťahu sa musí niečo diať,inak by bola "nuda".Asi to bude znieť hlúpo,ale je ešte mladý a vo veku,kedy chce byť slobodný a zároveň vlastniť celý svet.Buď to vydržíš alebo mu narovinu daj vedieť,že ani on nie je Brad Pit a ty máš tiež v sebe niečo,čo mu v tej jeho slobode bude chýbať..