uz ho mam dost....cheli by ste takeho??

Príspevok v téme: uz ho mam dost....cheli by ste takeho??
ivka2

Zeny prosim poradte mi, uz som zufala a neviem ci fakt sibe mne alebo mam sibnuteho priatela....sme spolu 5rokov, on stale snival a opisoval ze kedy sa vezmeme, ale ja som nechcela lebo som este mlada a este studujem, no teraz ked nieco spomeniem o svadbe, tak povie ze svadbu tak za 5 rokov, lebo on si az teraz uvedomil ze potrebuje si uzivat slobodu, a ze ked bude so mnou tak uz bude po vsetkom konec, mne je z toho do placu, ked si pomyslim ze on si zivot so mnou predstavuje ako pohreb mladosti...a teraz aky je on...ma skoncenu vysku, vek 26, prilis velke sebavedomie lebo si chytil dobru pracu, ma uz aj byvanie lebo mu k tomu dopomohli rodicia, a ma pekny plat, lenze problem je v tom ze on vsetko co zarobi vsetko dokaze aj minut...tak mi povedal ze ked sa zosobasime ze on bude prispievat len 60% do domacnosti, ze zvysok bude on pouzivat na co on chce...a dalsia vec je ze jeho predstava zeny je ze ma byt stihla blondina, inteligentna, prijemna, s vysokym prijmom, s mierami 90-60-90, ktora mu bude na vsetko prikivovat, a popri tom vsetkom sa bude starat o deti, varit, upratovat a este zabehne do fitka aby bola sexi...pritom on nieje ziaden BRAD PIT, a aj napriek vsetklym tym vlastnostiam ho mam rada....resp. ho lubim...ale fakt neviem ci to ma buducnost...lebo ja vobec niesom taka aku si on predstavuje, ..lebo nikdy mi nepovie ze ja chcem teba, ale povie ze ja chem aby moja zena bola taka, taka, taka...chapete???som zufala..a neviem ci je problem vo mne alebo v nom...ja mam 21, studujem vysku, a viem aj upratat aj navarit, no som normalne dievca, ziadna modelka ani moletka, ale ani ziadna fiflena..ale viem sa uskromnit, co jemu skromnost nic nehovori...prosim poradte mi, povedzte mi hocico co by mi pomohlo, viem ze som sprosta , ale ho lubim, a ked mu poviem ze je koniec tak to nevydrzim lebo mu napisem alebo on aj tak po 3 dnoch pride a ja mu otvorim..:(laska je silnejsia ako rozum...a sorry ze som sa tak rozpisala ale potrebovala som sa vyventilovat a sorry aj za tie chyby....

ziggy

tak takeho egocentrickeho sebca a narcisa by som nikdy nechcela, ved on lubi viac seba ako teba. A co je to za priatela, ked pred tebou rozprava aka by mala byt jeho zena...tak preco je s tebou a nehlada si radsej ten svoj ideal?

ivka2

zabudla som dodat hlavnu otazku, chceli by ste takeho priatela akeho mam ja????lebo on tvrdi ze takeho by chcela kazda jedna, len ja stale vymyslam...