je podla vas mozne... ?

Príspevok v téme: je podla vas mozne... ?
derutelomp

zdravim som pol roka strasne slaby doktor ma odbil povedal ze dalsie vysetrenia mi uz davat nebude zevraj som zdravi podla mojej mami je toto iste lebo to povedal doktor a som prenu tazky lenivy hypochonder co ma choru hlavu...uz ma to fakt nebavy som naozaj strasne slaby dokazem prejst max 100 metrov aj to je dost tazke a zijem na silu sedim na silu hlavu drzim na silu lebo mam strasne slaby krk nik mi uz neveri doktor mi dokonca nechce dat ultrazvuk hlavy uz 2 krat som ho oto ziadal (som v zahranici je mi tazsie vysvetlit presne tie vsetky problemi) ostava mi posledna moznost a to su pokazene zuby mam na lavej strane pokazene 2 stolicky + mam na alavej strane velke uzliny na pravej je vsetko v poriadku mavam niekedy pocit akoby som bol omameny obcas stavy akoby som mal teplotu ale ziadnu nemam kazdy den slabnem viac a viac v hrdel som mal infekciu a tiez svrbive vyrazky po celom tele (asi alergia) zuby ma nebolia..je mozne ze to je zo zubou ta slabost ? lebo ja uz fakt stracam nadej..ku zubarovy som objednany o tyzden a pol....a tiez mam pod uchom na krku tvrdu hrcu ktora neboli ani sa nehybe mam strach co to je doktor stale vravi ze je to uzlina a neni mi schopny dat jeden ultrazvuk aby som mal pokoj na dusi :/ zacalo to pomali trapim sa uz pol roka no slabost prisla hned rano som sa zobudil a bol koniecpotom sa to uz len stupnovalo

derutelomp

neviem nezda sa mi zeby som sa tak trapil koly vitaminu a mam infekcie alergie velke uzliny atd atd nieco tam byt musi

derutelomp

ja skusim ist este raz zatym mojim doktorom a uz niejak ten papier na ultrazvuk s neho vytlciem..kym ho nedostanem nepojdem prec...nikto mi neveri doktor to zvaluje na psychiku mame uz radcej nevravim nic jedine co s toho vznikne je hadka no ja uz len cakam kedy pride den kedy si budem musiet zavolat sanitku lebo kazdym dnom je to horsie predvcerom som este bol na chvilu von vcera som bol strasne slaby ze som musel sediet doma a dnes to je uz nieco strasne hlavne ked sa mi vela sniva vtedy sda budem neskutocne slaby a mam taky aj cely den...je to fakt mizerne ked ti nanic nemozu prist ty sa trapis jak pes a kazdy sa vykasle na teba :/ mam na slovensku vybavenu doktorku ktora mi da vsetky vysetrenia ake budem chviet len teraz by som asi cestu nezvladol a musim cakat este tyzden na zubara a ked to nebude ani zo zubou co je moja posledna najdej tak ja uz potom neviem co budem robit :( uz asi fakt len to co vravis (alternativna liecba) a skusat skusat skusat co by pomohlo

Lulu2011

zmen lekara, aj ked neviem, ci to nieco zmeni, ja osm sa nachodila az az, tiez som slaba, unavena a nikto nic, tiez som chcela ct uz som bola blizko, ked ako naschval mala dr. dovolenku a iny lekar mi to zatrhol a dookola menit lekarov a obchadzat cele mesto asi nema zmysel, najhorsie je cloveku ak ma nieco "nezistitelne" beznymi vysetreniami, lebo na nho prdia, ta tak, vela stastia, ja sa snazim zistovat alternativne moznosti ako si pomoct, lebo ini kvalifikovani nepomozu