Nevychádza mi jedlo.

Príspevok v téme: Nevychádza mi jedlo.
Voso

Zdravím, chcem sa s vami poradiť, ide o to, že mi nevychádza strava tak, ako by som si predstavoval. Musím povedať, že je to mojím životným štýlom, lebo v pondelok, stredu, piatok chodievam behávať a utorok, štvrtok hrávam hokej.
A teraz keď je leto, tak to vyzerá asi tak, že každý večer chodím niekam na pivo.. Môj problém je ten, že keď sa po športe navečeriam, a idem na pivo(zväčša tak do hodiny) tak mám strašne nafúknuté brucho.. Chápem, že to ešte nestihnem stráviť a už to zalievam pivom, nemal by som a všetko ja viem..
Teraz moja otázka. Väčšinou večer(po športe) už nie som ani hladný, tak v poslednej dobe večeru vynechávam a dám si niečo ľahké okolo štvrtej - akože večera.. A večer bacnem pivo. Teraz si nemyslite, že na pive fungujem každý večer, no počasie sa nám usmialo a ja ťahám už druhý týždeň približne.

Je to problém?

xdanielax

Voso - myslela som pauzu, ze nie prestat so sportom ale pauzu skor v zmysle spestrenia... ked tomuto "stravovaniu" neplanujes venovat cele leto je vsetko ok. Clovek nie je stroj aby od januara do decembra jedol presne vsetko podla nejakej normy.

Voso

XDanielax - ja nechcem pauzu.. Šport nepustím, mám v sebe toľko energie, že to musím niekam smerovať, lebo by ma asi porazilo:)

Maros75 - ako to myslíš? Teda, že mám problém z alkoholom? Či problém z tou večerou? Radšej sa spýtam, aby bolo jasno, lebo zaujíma ma každý názor.

Joo

Voso, tak k tym L vody dopln este 1l vodu s obsahom magnezia a si ok ... budes musiet ak chces mat pekne telicko ,inac ta ohrozuje velky pupok ;))

xdanielax

dobre vies, kde to viazne, ale zrejme si cakal, ze ti napiseme ze teraz v tom teple sa to ani inak neda.
ale da. :))

samozrejme obcas zhresit sa moze, hlavne ked vravis ze pravidelne sportujes, aj sa stravujes.. tak zase mala pauza ta nezabije. Ale necakaj ze sa budes posuvat dopredu.

Voso

Lost - pravdu máš:)
Budvar - hej? Alkohol je návykový? Porozprávaj mi o tom, prosím ťa.
Joo - tri litre vypijem iba v práci, to nehovorím o zvyšku dňa, keď sa hýbem.. Ako cisterna,) ale pijem iba z vodovodu. Minerálky mi nechutia.
Sweater* - stravujem sa zdravo, jem každé tri hodiny a dokonca aj viem čo..Jedlo mám vyrátané, aby som to stihol stráviť, kým pôjdem behať, alebo na zápas. Samozrejme nie som expert, no niečo som si prečítal, niečo som sa povypytoval.. Akurát teraz posledné dva týžne mi nevychádza večera. Blbé ja viem, preto som sem napísal.
Vemeno - to si vychytal,)

sweater*

nenadarmo sa hovori pivo dela heska tela :), ako urcite by si to musel praktikovat dlhodobejsie. a btw nechapem ze ako spotrovec nevies ze strava se vsim vsudy, tzn. KEDY jest a CO je rovnako dolezit ako pohyb...

budvar

Šport a pivo idú dokopy? Z pifka pekne vykysnes. Ked uz sportujes tak sa aj zdravo stravuj. Okrem toho je alkohol navykova látka, ak o tom este nevies. A blbych zvykov sa tazko zbavuje.

Joo

ty tej tvojej hydrosiete ale davas zabrat :DDDD... no ale odporucam ti pit viac ako 3 litre vody denne (hlavne voda s obsahom magnezia) nakolko si kapanek viac intoxikovany ako my ostatny ..... a take pivo ti urcite neuskodi pokial nebudes prehanat :-//