Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zmena zdravotnej poistovne - bezplatné??

Príspevok v téme: zmena zdravotnej poistovne - bezplatné??
jezis5454

prosím potrebujem pomoc, včera v meste som podpísal nejaký formulár ohladne zmeny zdrav poistovne, ide o Union... ja som terza všeobecna zdravotna, vypytali odo mna čislo občianskeho adresu a tel číslo mam aj kopiu toho formulára... hovorili ze mi este zavolajú či to naozaj chcem, tak dúfam že to čo som podpisoval nie je záväzné lebo ma j-bne... boli sme totiž po skúške v podnapitom stave čiže lutujem čo som spravil... za zmenu dúfam nič netreba platiť, alebo viete mi povedať aký by bol postup ak by k zmene naozaj došlo? ďakujem moc za odpovede, som k***t

piper nigrum

Zeby sa Dovera a Union trhali v oblasti starostlivosti o pacienta sa veru neda povedat. Akonahle maju zaplatit nieco drahsie, uz Vas nepoznaju...Spamatajte sa, ktory sukromnik Vam bude rad cvakat za ostrenie a lieky? Ziadny. Vsetci hladia len na vlastny financny prospech.

malaanka

zájdi do pobočky poisťovne a tam si vybav čo chceš.
Keď tú poisťovňu nechceš,tak to tam zrušíš.Ale nečakaj doma zo založenými rukami.

ddana

Zmenila som poisťovňu práve kvôli tomu, že zrovna s mojou psychologičkou VšZP nepodpísala už pár rokov zmluvu... a musela som si liečbu hradiť.

womanP

nemalo by to byt zavezne, niekto podobny raz oslovil aj mna, ale bol to iba jednoduchy kontaktny formular, ked som menila zdravotnu poistovnu tak to bol uplne iny papier. Ale aj tak si myslim ze vseobecna zdravotna poistovna nie je ziadna vyhra, staci sledovat sucasne dianie.. ako velmi vysoko je zadlzena(kedze je statna), ako redukuje pocet zmluvnych lekarov, zdravotnych ukonov, apod.. takze by si mohol byt konieckoncov rad ze ta oslovili ! :)

ddana

Za prechod z jednej zdravotnej poisťovne do druhej sa neplatí. Pre zmenu zdravotnej poisťovne sa dá rozhodnúť do konca septembra.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zmena zdravotnej poistovne - bezplatné?? - Fórum - ZDRAVIE.sk