Bolest vo vnutry

Príspevok v téme: Bolest vo vnutry
kulas

Ahojte, moja priatelka ma posledny mesiac taky problem ze pri vsuvani penisu do posvy citi neskutocnu bolest,,, ked sme spolu zacinali tak to bolo vsetko v pohode bez bolesti ale asi pred mesiacom to zacinalo a ked uz vydrzala ze bol cely dnu tak uz to nebolelo pri samotnom styku,,, ale teraz po menstruacii sa to neda vydrzat pre nu ani do polky chudatko :( tak by som chcel vediet ze ci to neni nieco vazne,, dakujem...

333333majka

kto mi poradi?prosim .Minule ked sme sa milovali z partnerom ma štipala a pálila celá pošva to bolo pred týždnom ... ked sme sa milovali pred včerom ma to len svrbelo ... možem mať infekciu ??alebo čoho su to priznaky?a aj výtoky mam teraz väčšie :(

markketa

prehovor ju dr.ak jej to bude pretrvavat,može to byt infekcia a to sa da liečit.ja viem,že každy sa toho dr.boji,ale su tu nato,aby nam pomahali a nie,aby sme trpeli a zneprijemnovali si to,čo ma byt prijemne.tak sa snou porozpravaj a zober ju na gyn.nemyslim si,že je to len tou uvolnenostou.

vikiniki

Ahoj kulas, nerada to hovorim, ale moze to byt aj preto, ze sa nedostatocne uvolni, aj ja som to mala. Neslo to dnu, ale ked to uz dnu bolo, bolo to ok, proste akoby som podvedome hovorila nie. A to sme spolu sexualne zili dlhsi cas. Ak dovodom nie su nejake zdravotne problemy, tak mozno to bude o psychicckej pohode. Zaujimave vsak bolo, ze ja som sa v skutocnosti milovat chcela a lubila svojho partnetra a napriek tomu to vtedy neslo..To iste sa stalo aj mojej kamaratke..
Mozno sa nieco medzi vami prechodne stalo, alebo ma blok kvoli niecomu inemu a prenasa sa to do sexualneho vztahu.

Inak si velmi zlaty, ze sa o nu takto staras, istotne to spolu rychlo prekonate.

natalia222

Podľa mňa to bude nejaká pleseň.Navštívila gynekológa?Ten jej určite pridpiše buď nejakú mastičku,alebo antibiotiká.