Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlomenina a doplnky výživy

Príspevok v téme: Zlomenina a doplnky výživy
Janyna

Prosím radu.Včera mal môj 19R. syn úraz,pri ktorom utrpel komplikovanú zlomeninu stehennej kosti,na čo ho včera operovali.Bolo mi povedané,že tam má nejakú tyč,prišroubovanú ku kosti a o rok to pôjde von .Dnes dostal horúčky a nasadili mu antibiotika.Ja by som chcela poradiť,akými výživovými doplnkami mu môžem pomôcť k lešiemu stavu organizmu a lepšiemu hojeniu.A ešte by som chcela vedieť,či bude mať aj nárok na nejaké kúpele a ktoré sú na to najlepšie a aký je postup pri vybavovaní.Za rady veľmi pekne ďakujem.

futbalista

no mne wobenzym pravze celkom pomohol - hraval som futbal kedysi dost aktivne a zraneni a zlomenin som mal dost.. rychlejsie som sa dal dokopy po uraze. potom aj spoluhraci si ho prekvapeny kupovali. davkovanie prekvapilo aj mna ze sa je tolko toho ale nie je to bezdovodne ako mi vysvetlil doktor

exdream

Zdravím, mám tiež zlomeninu stehennej kosti akurát v tomto období a bolesti som vôbec nemal chodím o francúzskych barloch a som 2 mesiace od nehody myslím že to ide celkom rýchlo tak by som sa chcel spýtať ako je na tom váš syn

RNG

Wobenzym je slaby enzym, preto ho treba minimalne 3 x 10 denne na ucinok. Ak zozenies silnejsiu verziu, Wobenzyme N, tak z tej treba najmenej 3 x 3.
Ale to nenahradi ani antimikrobialne latky, ani fibrinolyticku nattokinazu.
Ak tam ma nakazu, tak ju treba vynicit antimikrobialnymi, ako som uz spomenul.
Vyckavanie nepomaha....

Janyna

Prosím Vás,poradte mi:Syna prepustili v pondelok aj s teplotami 38 st,ktoré má aj dnes.Doporučená liečba na doma je fragmin a liek proti bolesti ketonal.Dávame ho ráno aj večer.Bolesti má stále strašné.Modriny a opuch na celej nohe.Môžem pri tom dávať ten Wobenzim a koľko? A môžem dávať na tú nohu,nie na operačnú ranu,nejakú masť ,alebo obklady?

duško

tiez som uzival wobenzym pri zlomenine nohy a ked mi operovali slepak. uzivam ho aj pri roznych zapaloch. S priebehom liecenia som bol spokojny a pochvalujem si ho.

RNG

Nesmies lekarov obvinovat za system, ktoremu su podriadeni a ktorim ich vyskolil na to aby aplikovali len odporucene schvalene lieky, ktore aju dnes zialbohu privela postrannych skodlivych ucinkov. To nie je vina jednotlivych lekarov, ale systemu zdravotnictva a to je monopolne spolocne velkej vacsine sveta.
Ja si ich napriek vsetkemu vazim, pracovat v zdravotnictve je velmi neprijemna, tvrda a zodpovedna praca.A nebezp[ecna, lebo sa zdrzujes v spolocnych proestoroch cely cas s chorymi ludmi a mnohe mikroby su nakazlive.
A musis si uvedomit, ze su to ludia ako ini, tj nemozes od nich ocakavat ziadne zazraky. Tak, ako monter ti moze pofusovat auto, tak sa to obcas stane aj najlepsiemu lekarovi.

Jessica.

Myslím, že na kúpele nárok mať nebude. A odporúčam Calcium 500 tablety šumivé, alebo vápnik s prírodných zdrojov, syry, mlieko....zdravá strava.

Janyna

Vždy som zhliadala k lekárom s úctou a veľ kou vážnosťou.A teraz som z nich neskutočne sklamaná.Viem,že na všetko je treba financie,viem,že sa poukazuje na to,že ich je v zdravotníctve málo.Ale ľudskosť a komunikácia s pacientom je predsa zadarmo.A toto mi tu chýba .Naozaj mi je zo všetkého,čo som za posledné mesiace zažila strašne smutno a bezradne...

Janyna

Nerozumiem .Teraz mi syn napísal,že mu vysadili Atb,dávku o 18.h už nedostal,pritom teplotu mal teraz 37.9.ATB bral od včera rána.Teraz mu dala sestrička niečo proti teplote.A to ide víkend.Fakt nechápem.Nie je to zbytočne vysadené? Dnes mne povedala sestrička,že to berie iba ako clonu,do zajtra rána.A jemu povedali dnes na vizite,že v pondelok asi pôjde domov.Zatiaľ sa ledva posadí..Mám fakt obavy...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.