asi mam syfilis

snehurka5457

Ahoj....mam 15 rokov..a mám menší problém...mám vyrazku skoro pri klitorise.V živote nikdy som nemala pohlavný styk ani nič podobne.Strašne sa bojím čo to je.... Prosím odpište aspoň niekto čo najskôr. ĎAKUJEM

doktor house

bojko55...to je v pohode su to milie....bohuziel sa toho uz nezbavis a doktori to tiez neliecia...su to vlastne iba upchate cievi...respektive pory..takze v pohode...mam to tiez...po sexualnej stranke vecko v pohode....ale to cervene co si spomynal tak neviem neviem....to uz radsej doktora s kontaktuj alebo chod na kozne...

obava

ja mam presne to co bojko55...proste take miele biele vyrazky vyzera to trochu ako akne ale nikto sa to nezapali....co to moze byt prosim??

drobecek

Prosim vas potrebujem sa s niekym porozpravat. Bola by som rada ak by sa mi ozval niekto na meil kto ma alebo mal syfilis. Potrebujem poradit. Prosim vas.

feme

Ahojte všetci... Ked mojmu novému priatelovi diagnostikovali syfilis, myslela som si že umriem....Tá hanba doma...co ked to mám aj ja... Bála som sa vlastného priatela, niekolko minút po diagnóze som prežila najhoršie chvyle svojho života...
a ked nám povečdali, že 21 dní v nemocnici, už nebolo kroku speť, bo je to vymáhatelné zo strany polície...
Liečba sa začala, (kedže ja som bola čistá) chodila som ho pravidelne pozerať, alebo aj on prišiel za mnou, pretože nemusel byť na izbe.(iba ráno a večer).
postupne sme zystili, že nie je sám svojho druhu abolo ich plné oddelenie...
Našiel si tam fajn p=artiu a do dnes sa výdame spolu...

sob rudolf

Stačí uchopiť knihu dermatovenerológie a prečítať si niečo o následkoch neliečeného syfilisu... niekto by povedal, že zomrieť je lepšie, ja hovorím - aj to bude. Takže šup k doktorovi, nebojte sa, nevidia také čosi prvý ani posledný raz.