neskutocne uhundrany partner

Maoam

Slniecka narazaju na takychto partnerov dovtedy, kym sa nenaucia niektore veci. Ci uz zosilniet, naucit sa branit, byt nezavisly, moznosti je viac. Realita je vsak taka, ze vrana k vrane a 'slnieckovy' partner sa bude najlepsie citit vo vztahu s podobnym clovekom, ako je on sam.

anjelik

Mifka, aj keď je slniečko ukryté za mrakom, to slniečko sa predsa môže usmievať i tak.;o))
Ľudia milujú reči o energetických upíroch, pretože to ospravedlňuje ich vlastnú neschopnosť zostať dobre a pozitívne naladený. :o) Pravda je však taká, že nič také neexistuje, ak si dostatočne silná a odolná voči ponuke tú svoju slniečkovú náladu nestratiť. Energia je v prenesenom zmysle tvoja pozornosť, ktorú tomu druhému venuješ, ale raz pre vždy sme bytosti samojediné, od tých druhých naveky oddelené a tak ich vieme iba, obrazne povedané, rozvlniť. Ale ak ty si pevná, tak ako tebou už len taký závan vie pohnúť?? Asi ako vietor pohne bralom. Ale keď si iba také pierko ľahučké, nuž..tak potom asi vieš, čo sa deje. Tak si sama vyber, čo ti vyhovuje...či poletovať hore dolu, ako kto fúkne, alebo byť naozaj tým slniečkom..;o) Ak chceš byť slniečko, tak buď..ale slniečko je rozdávajúce a oživujúce a nie zhasínajúce pri blbých náladách partnera.:o))

Maoam

blbe na tom celom je to, ze prinos z takeho vztahu ma len ten hundros, Slniecko je davane dolu a postupne mu tej energie a veselosti ubuda

niekedy sa z takeho vztahu dostava velmi dlho :-//, zalezi na tom, ako velmi a ako dlho a ako systematicky hundros cical

Maoam

on si to nemusi uvedomovat, takito ludia ako tvoj partner si zasadne vyberaju tzv. 'slniecka' :-)

vsak musia z niekoho cerpat, nie?
Slniecka maju viac energie a su pozitivnejsi ako ostatni ludia, takze je to pre nich prirodzene najlepsi zdroj.

mifka

Maomam,to si vystihla:))ja som ako slniečko a on je mrak,čo mi ten úsmev zakryje...ale prečo je to tak? Potrebuje moju energiu?

Maoam

tento typ partnera (ak je ten druhy pozitivny a pravy opak) neskutocne taha dole, otravuje, frustruje, vyciciava, nici atmosferu

blee, nikdy viac!

na pokraji

No môj práveže zo začiatku nehundral. Ale teraz hundre stále. Ako nie na mna, ale na všetko a na všetkých naokolo. Nič a nikto sa mu nelubi, nikam nechce ist, s nikým novým sa nechce zoznamovať. A ja presný opak......

mifka

Je to povahou a musíš o tom s ním hovoriť,nech sa kontrol.čo vypráva a ako to pôsobí na ľudí.Aj ja to riešim...ako by si reag.na toto. Mal byť v práci a zrazu zvoní bytový zvonček...ahoj pod dolu nesiem nákup a vezmi tašky...ja na to...som vyzlečená a mus...viac som nedopoved.lebo som v telef.počula nadávky a tak sa poser apod.a položil. Vykukla som z okna,či vykladá a zavolala som mu na mobil,že sa obliekam. To už bol krotký ako ovečka. Nekontrolov.vybuchne a vyzerá ako čínsky boh pomsty a o chvíľu o tom nevie. Všetkým tým lezie na nervy a pomohlo len upozorn.že s ním nebudem. Ale je to v ňom a jeho psychike. Povedala som mu,že je psychopat,ale či to pomôže,to neviem.