neskutocne uhundrany partner

alenka_maxova

ale prosim vas...vsetko sa da vo vztahu vzladnut, ked sa dokazu dvaja tolerovat. To co som netolerovala v minulom vztahu je pre mna v tom sucasnom nic...prosto to ani nevnimam ako problem, lebo partner je ohladuplny, nerobi napriek. A taka som aj ja voci nemu. Hladala som partnera, ktory nebude sice dokonaly, ale nebude so mnou neustale bojovat. A tak je to aj s tym hundranim. Niektorym holkam tu to nevyhovuje a saleju z toho. A su take, co to beru v pohode. Zalezi to len a len od toho, ako moc lubite, ci vobec, ci dokazete tolerovat. A ked vam to neskutocne vadi, vymente chlapa :)

AdamKrt

Co uz, zenam sa je tazko zavdacit. Toto tu neni frflanie a hundranie ? :-D :-D Ked neni dobre raz to, raz ono. Najlepsie vzdy opacne :-D

alenka_maxova

Ovecka, vidis, ale zmenu si chcel zrejme aj ty sam...Sam si si to uvedomil, sam si to zmenil. Ale pochybujem, ze keby ta chcela zmenit od zakladu tvoja holka, zeby si sa na to okamzite z vdacnosti dal. Ked nieco sam nechces, nikto s tebou nepohne. Ci ty si iny? :)

0vecka

podla ma sa to da zmenit ... mne tiez volakedy hovorili ludia ze aky som kriticky a ze nemam dobru naladu .... a teraz sa vsetci stazuju ze mam stale dobru naladu ale zase moc pozitivnym som sa nestal len tak mierne pozitivnym...

alenka_maxova

petronela, tak vymen chlapa :) Urcite sa najdu veci, ktore zas jemu vadia na tebe. A pokial sa neviete zosuladit, nie je o com :)

petronela43

ja mám presne takého istého..na všetko žundre..ale akože aj v chvílach kedy všetko je perfektné on si nájde niečo. a mne to proste vždy pokazí náladu to jeho žundranie. už neraz pokazil nejaký výlet alebo aj dovolenku svojimi debilnými rečami..ako už bolo povedaná chlapa nezmeníš, ale ja si na to proste nehodlám zvyknúť

fraaja

on chce, je si toho vedomy, sam ma pred tym varoval, ked sme sa davali dokopy :D nechcem ho menit, to urcite nie. leen keby nefrflal ako dedek :)