Vš - možnosti dokončenia - súrne

Msaska

Takže chcem sa Vám "pochváliť" ako to dnes dopadlo...
Ďakujem Vám ešte raz za Vaše rady.. na študijnom nepodali žiadne dôležité info..
jediné čo dokázali povedať že končí, že jej príde papier že je vylúčená.. a že sa nedá nič robiť..
a až po tom ako som sa ozvala s tým, že sa uznajú predmety že nejaká taká možnosť.. tak že iba budúci rok nanovo príhláška.. takže viac ste mi ozrejmili tu než pani na študijnom..
naozaj Vďaka..

Msaska

ďakujem Vám!!!!!
:) aspon nieco pozitivne
a slecna - moja sestra zajtra smer studijne..a uvidime ako to bude nakoniec..dufam teda ze sa to bude dat takto .. ze by koncila - lebo chodime spolu na ten isty odbor a aj trieda skupina.. :):)
dakujem Vám naozaj za rady..

±

0vecka da sa vseliako, druhak moze robit predmety z prvaku, aj z tretiaku... Ja som akurat skoncil bc. a so mnou kamos druhak :-) (uniza sjf)

xxxxxxxxxxxx

ked nemas hotovy prvy rocnik nemozes ist do tretieho... musis si zopakovat. Dat si ziadost o opakovanie rocnika. aspon teda u nas to tak je.

±

bud medzirocnik s jednym predmetom

alebo zapis do tretiaku a ktomu robit ten jeden predmet

alebo zapis do druhaku, ten predmet a vsetky predmety z tretiaku a budes koncit Bc ako druhacka :-)

vsetko zistis na studijnom na tvoj konkretny pripad

zewa

Co si ja pamatam, tak u nas (UKF) sa podavala ziadost, ktoru ti musel podpisat veduci katedry a schvalit prodekan. Takze smer studijne. A vela stastia!