odpustit ci neodpustit?

Príspevok v téme: odpustit ci neodpustit?
zera

Mali, sme sa za cca 10 dni sobasit.Pohadali sme sa o peniaze.Teda o to ci svadobna cesta, ci mame na to, ci dat na pokazene auto. Moja partner nejavil zaujem o riesenie situacie, kde je dolezitejsie dat peniaze, ci na opravu auta ci na hostinu ci na dovolenku.Mlacal 3 dni ked som zacala temu podme uctovat co su priority.
Vyvrcholilo to v aute ,ked som mu to vycitala a isla som objednat restauraciu. Prosila som ho bud racionalny,,,bud muz.,,Zacal mi nadavat ze som najmudrejsia ja vediem ucty..{preto lebo on sa k tomu nema...vezie sa..na otazku co bude na obed nevie, co kupime nevie...kam na dovolenku nevie,,vraj preto aby som ja bola spokojna tak vediem agendu z nutnosti.}
ale chela som aby raz bol ako chlap.Je mie tiez jedno kam pojdem na dovolenku ,lenb on nic nevie nic neriesi, ak tak neico poznamena,,a vraj ja sa rozhodnem sama,ak sa ho pytam na nazor mlci,,ze nevie,, Pred restauraciu ,mi nadaval ,tak som sa zatala a povedala ze nejdem objednat stol. Nemozem objednavat stol na svadbu ked mi nadava..do ...xxx..a do .xxx.za to ze ja mu nadavam ze nie je chlap ale zenska.Na to konto sa nastval, a odisiel k matke,skladal mi telefon, vypol ho-povedala som ze zrusim svadbu .On ze ok. a urazil sa . nebojoval o svadbu,Tak som mu zbalila jeho veci. Este som mu povedala ze ak odisiel k matke na 3 hodiny miesto rozoberania uctov, tak nech odide. Ak mi nadava- tak ako mi chce slubovat lasku?Prisiel od matky nastvaty zobral veci a odisiel. vypol telefon.Pred odchodom som mu dala otazku ,ukludnis sa a budes normalny ide o svadbu ,?bol v afekte, odisel vypol telefon a nedviha. ja mam vazne pochybnosti ze afetky hysterie a urazenost,,su dovody na zrusenie svadby,, co vy na to?placme,,a on ma vypnuty telefon,,ten chlad,,to je svina,,,,,,,,,,,,,,nie?> 10 dni pred svadbou,..ci?

napochybach

ty si mu len povedala,ženie je chlap ....a on tebe akože nadal,že si p ..a ?alebo podobne ?či ako si to máme domyslieť ?
ako je on normálny ?
inak toto robí aj moj pfrajer,co tvoj,ze VSETKO ja riesim,rozhodujem,o vsetkom prakticky,on sa nevyjadri,ale nehovori neviem,ako tvoj,ale " je to na tebe ,milacik " ..ide ma z toho drbnut ...

a je to smutne,ze sa vyfarbil az 10 dmi pred sadbou,ak mu na tebe zalezi,pride za tebou,ziadny afekt nic..príde..ak nie,tak zrus svadbu ..ale neviem,ci je toto vhodna situacia na svadbu,ked toto prezivate .:(:( ..ale podla mna sa nezlepsi nikdy

dana660xz

zera a stoji o to chlapec aby si mu vobec odpustila? lebo ked sa neozyva asi tam zaujem o odpustenie ani nie je. a nepotrebujes nahodou odpustenie aj ty od neho? nespravala si sa moc ukazkovo. kazdopadne drzim palce, nech svoje rozhodnutie neolutujete

xdanielax

on sa nezmeni.
a pokial ti nevyhovuje clovek, ktoreho "kam posadis, tam sedi" a je mu vsetko jedno (mozno to ma odpozorovane z vlastnej rodiny) v tom pripade to nie je vhodny clovek do zivota s tebou a hladaj inde.

Zaujimave vsak je, ze si si tuto jeho vlastnost doteraz nevsimla, resp. ti nevadila?

No a to, ze je pasivny a potom ti nadava nemienim komentovat. Ste dve rozdielne povahy.
Ak sa nejaka vlastnost zmeni, tak k horsiemu.

doubledog

a preco mu ty nadavas za to, aky je?
ake mas na to pravo? preco si myslis, ze by on mal za kazdu cenu splnat tvoje predstavy?

ked to robis, tak necakaj, ze sa on k tebe bude spravat slusne.
ani ty to nerobis.

uško

ak s ním ostaneš, celý život budeš ty hospodáriť s peniazmi, ak nezaplatíš šeky vypnú vám elektrinu, ty budeš určovať čo budete jesť, do ktorej škôlky školy dať dieťa, v živote ti nenakrmi ani psa, ty sa budeš rozhodovať na akú farbu vymalovať .... mohla by som ti vyratúvať donemoty a nakoniec ak sa niečo zlé spraví tak budeš vždy na vine ty. rozhodni sa čím skôr, nech potom neľutuješ

xxxxxxxxxxxx

ja na tvojom mieste rusim svadbu.... a ci by som odpustila ukazal by cas ako by sa k tomu postavil. Ale z toho co pises asi sa neumudri. sprava sa ako decko vobec nevie riesit problemy, teda ani ich riesit nechce...mam taky pocit ze si ty skor jeho poziadala o roku co? :-/ ci bol aspon vtedy chlap? hmmm ale svadba by bola chyba s takym clovekom aspon teda podla toho co si nam opisala...nevazi si ta keby ano nevypusti na teba taketo nadavky... a ignoruje ta caka ze za nim dolezies s prosikom aby si sa ty citila este blbo...typicke decke spravanie toto robil aj moj byvaly...

malickaaaaa

hmmm no ja by som bola s toho na nervy... chcela by som aby mi priatel pomahal (nie zo vsetkym) ale aby vyslovil svoj nazor k urcitym veciam... tak si to chcela asi aj ty...
az sa neozve tak to asi nema buducnost... kolko ma rokov? spraval sa takto aj predtym??
az sa na to vykasle tak nezufaj a bud silna :) a daj vediet ako to pokracuje