dat si znovu sancu

Príspevok v téme: dat si znovu sancu
ôôô

Poradte mi....s manzelom nezijeme spolu mesiac v jednej domacnosti..boli medzi nami rozne problemy/nevera,nedovera,klamstva,jeho choroba uchylka...skor psychicka k rovnakemu pohlaviu/.Chce sa znovu vratit k rodine s tym ze vela veci potlaci a zmeni.Ja som si tiez vedoma ze bez neho mi je tazko ako psychicky tak existencne financne a tak.Myslim si ze by som sa nedokazala zamilovat uz do druheho muza a zacat si s niekym vztah..mam 34rokov a mam aj zdravotne problemy.uz tri roky som na liekoch a myslimze budem dozivotne.Neviem ci bude dobre ked sa vratime k sebe??

panika

Aj ked je to tazke,sama musis uvazit kolko toho je Za a kolko PROTI.Ci to citis tak,ze ho chces mat pri sebe,ci s nim dokazes zit,ci ho potrebujes.

brunuska

to musis vediet sama-ale myslim ze aj keby ste boli spolu trpeli by ste obaja-nebol by ani jeden z vas slobodni a stastni.myslim v tom zmysle- ze by nedostaval to co chce.a clovek sa nikdy nezmeni-silou vole to moze na chvilku potlacit ale opat sa k tomu vrati-mozno tajne a myslim,ze budes opat trpiet.ale neodsudzujem za nic- je to len a len na tebe-nik ti tu neporadi spravne-je to tvoj zivot,my ho nepozname a ani teba,jeho.pokial tak chces zit a si si vedoma vsetkeho, a mas pocit ze by to vyhovovalo obom-teda dohodnete sa-inak asi by bolo fajn dohodnut si jasne pravidla hned na zaciatku-tak preco nie.