Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tlacia ma nohavicky.

Príspevok v téme: Tlacia ma nohavicky.
Parisia

Mam taky nezvykly problem. Vadia mi nohavicky vsetkych druhov. Ci su to tanga, normalny bikinovy styl alebo stringy, sortky... Proste musim mysliet na to, ze ich mam na sebe a tlacia ma. Pritom som stihlej, vysportovanej postavy, ale nemam rada ten pocit spodnej bielizne. Skusala som ist aj na "holaka", ale ten pocit je este hnusnejsi, ked ma rifle alebo ine nohavice odieraju tam dole. Pri sukniach sa zase bojim, ze sa mi nejak zdvihnu a kazdy ma uvidi naostro. To by bola hanba. To nie. Co robit?

Parisia

Konecne normalne spodne pradlo. Tak uz som si kupila perfektne spodne pradlo z Marks and Spencer. Je bavlnene a super pohodlne, ani necitit, ze mam nieco na sebe...

Maoam

skus nejaky ultra-mäkkucky material a napr. tie boxerky su tiez fajn, su volnejsie a daju sa kupit aj take extra mäkke

Parisia

Natusha, ved som samozrejme ze skusila aj vacsie a vsetky druhy a stale ten isty pocit. ale teraz som si objednala take bavlnene z Mark's and Spencer, tak uvidime...

natusa42

to snád nemyslíš vážne:D ako ti to môže vadiť ?ved skús normálne bavlnené a širšie trošku ,nie napresované na teba,prepána:D to zaručene bude fajn alebo potom po starej mame :Dinak to nevidím

Maoam

skus boxerky pre zeny, su velmi pohodlne ;-)) a ak mas stihlu, sportovejsiu postavu, bude to na tebe aj super vyzerat

Parisia

dadula neviem, tie trenky skusim. Len neviem, ci by som nosila panske trenky. To by bolo asi tak, ako ked niektori muzi nosia damske nohavicky. :)
Nela, to myslis tie obtiahnute, co su az do pasa a od stehien maju pripinanie na silonky?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.