Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Auto

zewa

Ja by som brala nové auto. Neviem sice presne čo stojí taký Qaskai či jak sa to píše alebo kia sportage, či hyundai ix35. Ale všetky sa mi páčia :)

wreck

a vraj nesolia cesty, taliani, takze asi aj podvozok pekny. a potom uz len sikovny mechanik-garazista, za 18€/h a bezne nahradne diely cez elit. aj ked brzdove oblozenie, kotuce a ine prvky aktivnej bezpecnosti by som asi chcel originalne.

lost

moj kamos ma ojazdene mondeo od fordu za 6 tisic z rakuska, u nas by stal podla jeho slov o par tisic viac a stale mu to jazdi :) ani z talianska by som sa nebal nieco kupit, predsa len maju kvalitnejsie cesty ako u nas a su tam velmi nizke ceny na ojzdene auta..

GiovanniX

za tie peniaze mas naozaj siroky vyber noveho a aj ojazdeneho auta,jednoznacne combi,alebo MPV,teraz narychlo ma napada nova Octavia combi,alebo ojazdene Ford Mondeo par rocne za 10tis €,fakt velky je vyber do 20 tis €

lost

Pretoze ak si kupite nove dnes a dieta bude za az 3 roky, tak potom ak bude mat dieta 2-3 roky, tj este stale musi mat stolicku, auto bude mat 5-6 rokov.. resp bude mat stale o 3 roky viac ako dieta :)

Pytam sa aj preto, lebo nahradne diely a poistenie tak draheho auta je v pripade problemov tiez nemaly vydavok, netusim aky je to limit, ci absolutny alebo pocitate aj stymto :)

lost

Ak by bolo dieta za az 3 roky, nebolo by vyhodnejsie kupit teraz na tie 3 roky nieco malicke pre dvoch, a potom vymenit?
Ale v tom pripade by som nekupoval nove, lebo predavat nove za 3 roky = 50-70% strata

mate59

za 20000eur je tak široký výber,rozhodnite sa pre SW-čko, čiže kombi,ak budete vozit kočík,bude dostatok miesta.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Auto - Fórum - ZDRAVIE.sk