Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosím pomožte mi

Príspevok v téme: Prosím pomožte mi
nikola93142

Dobrý deň.
Mám 14 rokov a mám problém s menštruáciou.
Menštruácia mi začala v 12 rokov.
Odvtedy s tým mám problémy.
Strašne veľa krvácam, mám nepravidelný cyklus a krvácam aj 15 dní.
Išla som s tým ku gynekologovy.
On my nasadil hormonálnu liečbu, ale vobec mi nepomáha. Cyklus mám stále nepravidelný možno krvácam troku menej ale stále to nieje v poriadku. S tých liekov som malátna a točí sa mi hlava. Tak sme zašli k ďalšej gynekologičke ktorá mi urobila ulrazvuk odobrala my krv a všetko som mala v poriadku.
Prosím nemáte s týmto nejaké skúsenosti ?
Nepoznáte na to nejaké bylinky alebo niečo prírodné ?
Poprosím iba dobré rady k tejto téme ďakujem .

Mimapa

Ahoj :) mám tiež 14 a rovnaký problém. Gynekológ mi povedal, že nepravidelná a silná menštruácia je súčasťou puberty. Ja som ju dostala minulý rok a od vtedy ju mám stále inak... Stále nečakaná návšteva, silné krvácanie a bolesti brucha, ktoré sú neznesiteľné. Krvácam tak 9 dní. Osobne mi však pomáha žihľavový čaj, ale to ho musím piť nonstop každý deň, nie týždeň pred menštruáciou. Pomaly sa mi to upravuje. :)

blazonko

ahojte vsetci som vidata a mam aj deti manzela mam velmi dobreho ale mam jeden problem ked mame spolu sex najprf ide on namna a potom musim ist ja na neho abi som sa urobila ako to mam visvetlit hm... podla mna sa nesnazi abi som sa urobila lebo on nevidrzi dlho a ked sa chcem urobit tak sa musim snazit sama poradte mi co vtom je

juchu9

ahoj tiež som mala podobný problém od 12 tich rokov, kedy som dostala prvú menštruáciu.. nič mi nepomáhalo ani čaje ani antikoncepcia, až teraž v 25- rokoch sa mi to trochu upravilo, menzes mám každých 30-33 dní, a trvá tak týždeň. takže je to lepšie ako predtým.

nikola93142

ďakujem za radu. čakám už dva roky a už ma to nebaví stále čakať pretože momentálny mesiac mám menštruáciu už vyše mesiaca takže sa nemožem kúpať, nemožem byť moc na slnku ...

eva2574

ahoj nikola, ja som mala tiez taketo problemy, dokonca este aj mam, hoci uz nie v takej forme ako kedysi. jedine, co plati, je cakat, ja som sice az 15 dni nekrvacala, ale niekedy som to nedostala aj 2-3 mesiace, potom som to dostala dvakrat za mesiac... nepomahalo mi nic, ani cervene vino na vyvolanie, nic... jedine, co som pila, bola alchemilka alebo zensky caj z lekarne... neverim totiz liekom a antiku by som kvoli tomu brat nezacala, kedze to by uz uplne rozhadzalo cele moje telo. si vo veku, kedy je nepravidelnost normalna, pockaj este, predsa tvoj organizmus sa este vyvija...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosím pomožte mi - Fórum - ZDRAVIE.sk