Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výber mobilu

Príspevok v téme: Výber mobilu
bukekele

Ahojte, toto asi nie je moc vhodné fórum, ale aj tak. Ktorý mobil by ste mi odporučili, najlepšie taký, aby mal funkcie čo sa hudby týka, zbytočné vymoženosti mi netreba. Rozmýšľam medzi Sony Ericsson live with walkman, Sony Eric. xperia mini alebo Sony eric. xperia mini pro. Ale ževraj ten s vysúvateľnou klávesnicou sa moc kazí, tak neviem. Vďaka :)

bukekele

system: videla som všelijaké tie somariny, čo sa dajú na tom robiť, ale pravdupovediac ma to absolútne nezaujalo, mne stačí minimum vecí na mobile, zastávam názor, že mobil by mal byť hlavne na telefonovanie (áno, a ja ho chcem na hudbu :D) joj, hlava ma z toho bolí, asi ostanem pri tej mojej šunke :D

system

no teraz ta nemusi zaujimat ale ked casom uvidis kamosov ake vecicky maju na androidoch postahovane, kade jake vykreslovace grafov, kalkulacka vedecka, blbostinky do skoly, navigacia a more dalsich somarin, nieje to na skodu, predpoklada sa ze o 2 roky bude na trhu teraz neviem presne ale cca 60% mobilov s androidom ;) na hudbu si kup radsej mp3 jku kvalitnu :) ak ti ide len o to, mobili maju velmi slabe parametre, niektore ani nemaju ekvalizer a pod. ;) a sluchatka co k nim davaju je otras :) a ked uz mobil tak nekukaj na hudobne prehravace v nich, to ma urcite kazdy jeden skoro rovnake kukaj nieco ine, velkost, vahu ( predsa ak to chces pouzivat ako mp3 tak taka 200 g tehlicka vo vrecku fakt ziadna vyhra :P )

bukekele

system: asi máš pravdu, budem tam musieť sama ísť :D no šak to, že ani mne sa moc nepáčia tie dotykovky 2 kilové, asi ma porazí :D asi ostanem pri mojom 100 ročnom ericssone :D

moni: vďaka :) mne je nejaký android nahovno, zaujíma ma len hudba :DD

Mooonniii

mam SE xperiu mini pro, zatial sa mi nepokazila a mam ju pomaly rok :D len mne vadi, ze tu neni nejaka lepsia verzia androidu, ale inak som spokojna :) ak odd telefonu necakas zazraky, tak by mal vyhovovat aj tebe. a Xperia mini a mini pro su uplne take iste, len pro je hrubsia, kedze ma tu klavesnicu.

system

chod do obchodu osahaj si vyskusaj, pozri ktory sa ti bude najviac pacit a ten vezmi. ja by som nevzal ani jeden, su to hrube mydla :P

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výber mobilu - Fórum - ZDRAVIE.sk