prečo mi to robí?

Príspevok v téme: prečo mi to robí?
simuci

ahojte...ja uz neviem co mam niekedy robit...moj vlastny otec sa ku mne sprava ako k handre, nie som pre neho dost dobra...vsetko mu vadi, ak dosiahnem uspech tak mu je to je jedno a naopak ak nieco urobim zle tak je ku mne velmi zly...nie je den aby sme sa nepohadali, totiz ja ked sa nieco opytam tak uz na mna krici ale k ostatnym sa sprava pekne len ku mne nie a je to takto odmalicka...stale hovori ze lutuje mojho priatela lebo on by to so mnou nevydrzal a aze nikdy by sa za mnoou ani neotocil...ja viem mozno nie som pekna...nemam postavu ako modelka ale toto by vlastny otec hovorit nemal :( nikdy som mu neublizila...nemam zle znamky...neopijam sa a ani nic podobne...kvoli nemu som zacala hrat futbal ale bolo mu to jedno...povedal len tolko ze som neschopna...neraz sa stalo ze ma obvinil ze som ukradla peniaze a to by som ja nikdy nevedela urobit...ale zasa inokedy je ku mne mily lenze to nie je casto...preco ma nema rad? co robim zle? :(

bibba

moja zlatucka:( uplne ta chapem. volakedy som sa pri otcovi citila tiez ako nula, pritom mohol byt pysny, nerobila som nic zle a strasne ma este k tomu drzal na kratko a tiez bol hrozne upodozrievavy. a ked som s nim prestala zit som sa totalne odtrhla z retaze, zacala som strasne vyvadzat, uz som tie zle veci robila. zrazu som bola hrozne dievca... predtym som bola dobra, poslusna, ticha... a uprimne? jasne, ze ho z toho vinim, mohla som byt niekto uplne iny dnes. lebo som musela hladat svoje sebavedomie niekde inde, nie doma, a castokrat to aj tak dopadlo. mama ak sa ma niekedy zastala, bol z toho este väcsi bordel a krik, potom prestala a nevsimala si to ako keby. pamätam si, ze v tom obdobi som sa citila naozaj hrozne. dieta potrebuje byt aj pochvalene. mala som 11 rokov si myslim, ked som sa zacala rezat. dnes mam 24 rokov. so svojim otcom komunikujem. a v poslednej dobe sa snazime dat spolocne ten zly vztah dokopy. uz si ku mne urcite nedovoluje to co, kedysi. ale myslim si, ze naposledy, ked mi povedal, ze nejdem nikam von som mala asi 20 rokov a to je chore. samozrejme som si myslela o sebe, ze ja som ta zla, najhorsia, dnes viem, ze mi krivdil a ze to ani zdaleka nie je pravda, ale kopec z toho si clovek odnesie z minulosti aj do buducnosti. len ty bud hlavne silna. a nepodlahni tomu tlaku, ja trpim depresiami dodnes, mala som pokusy a samovrazdu, presla som si drogami, striedanim chlapov, proste uplna sebadestrukcia, lebo som si robila este viac zle. ale som si robila aspon trochu dobre a chcela zabudnut na problemy? neviem to dnes posudit. ale podla toho co pises, chybu urcite nehladaj v sebe. vyzeras byt normalne, rozumne dievca a nema ti preco toto robit. niektori ludia ked maju nejaky problem sami so sebou trapia inych, najdu si nejaku obät, na ktorej si tu zlost vybiju. ostatni to dusia v sebe, alebo sa s tym sami trapia. tvoj otec je ten prvy pripad. ver mi. si dobra taka aka si.

bubuci

chuda dievca. neviem co by mala robit. ona nieje na vine,ale hold,niektori dospeli nevedia co maju kym o to nepridu.

zewa

Ja by som sa s nim s kludom porozpravala (nenechala sa pritom od neho vytocit) o tom, ako ti jeho spravanie ublizuje a ze ho mas rada, no nerozumies preco ti to robi. Podla mna to zaberie ak v tom samozrejme nie je este nieco vazne, co si nespomenula ;)

simuci

vzdy mi hovorili vsetci ze som bola chcena.. s babkou vychadzaju velmi dobre ale s dedom je to uz ine...mamina mi hovorievala ze volakedy on sa spraval k otcovi tak ako on teraz ku mne ale ze otec jej prisahal ze nikdy ku mne zly nebude lebo nechce aby som vyrastala tak ako on...ale asi na to zabudol

simuci

niekedy mam pocit ze chcel syna a nie dceru a o tom psychologovi by on ani pocut nechcel...a potom by to bolo este horsie ako ho poznam

Maoam

si jeho ventil, problem je v nom, aky ma vztah k matke? nemali alebo nemaju aj nejaky vazny problem vo vztahu? mozno v case, okolo tvojho narodenia? bola si chcene dieta? (oboma rodicmi?)