Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opalovanie intimných partií

Iba Katka

Existujú aj také plavky cez ktoré ťa opáli. Nemám s nimi osobnú skúsenosť ale jedna známa ich má a tvrdí, že fungujú, kúpila ich na dovolenke.

karcinomprs

Opaľovať sa hore bez je veľmi riskatné pre ženy. U žien ktoré sa opaľujú hore bez je dokázaný zvýšený výskyt karcinoma prs. Prsné tkanivo je veľmi citlivé na UV žiarenie a bunky vystavéné takémuto žiareniu často začnu mutovať a zhubne sa zvrhávať. Natretie prsníkov krémami s vysokými ochranným faktorom je najlepšie riešenie ale to vám zase zabráni v opálení prs. Takže je dobre si zvážiť či vám to opáľovanie hore bez stojí zato riziko do budúcnosti. Najmä ak už dnes stúpa počet mladých žien okolo 30 rokov ktorým bola diagnostikovaná rakovina prsníka. Stojí vám to zato? Veď prsia aj tak na verejnosti neukazujete. A to že sa vašému partnerovi-manželovi páčia opálené prsia nestojí zato riziko. Ak vás partner v budúcnosti sklame budete ľutovať čo ste boli ochotné kvôli jeho chúťkam podstúpiť. Nenechajte sa ovplyvniť tým čo sa páči jemu ale čo vám prospeje.

123abcd

Opalovat sa da napriklad ked lezis na bruchu tak si vrchny diel plaviek vies dat dole. Samozrejme aj spodny popripade tangacikove plavky su tiez dobry napad. Skus zacat hore bez to je dobry zaciatok ako sa postupne odhodlavat. Ja som s tym zacala dva roky dozadu. Prve dni som bola nesvoja ale potom pohode. Chodim s priatelom na dovolenky a ten si to tiez nevie vynachvalit ked sa opalujem hore bez paci sa mu to hihi :) preto nevahaj a skus to zapaci sa ti to. Vela stastia

Stankuska

Lenže ja idem na dovolenku, je tam aj nudapláž a chcem s tade príst pekne opalená, len sa obávam že budem mať nejaké komplexi :)

wreck

Stankuska, sokom. jedenkrat som sa proste nasral, co je to za sprostost obliekat sa do vody, a odvtedy som plavky na sebe nemal. je to uz 8 rokov. mozem len a len odporucat. zacni tam, kde nikto nie je a chod sama. alebo zober si so sebou niekoho, koho mas rada, a chodte do toho spolu, aspon sa podporite navzajom.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opalovanie intimných partií - Fórum - ZDRAVIE.sk