Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Viete mi poradiť nejaký strih vlasov?

Príspevok v téme: Viete mi poradiť nejaký strih vlasov?
Zuzka00

Ahojte =), v piatok by som sa chcela ísť strihať. Mám oválnu tvár. Moje vlasy sú viacmenej vlnité a strašne krepovité (najmä v predu), ale žehlím si ich. Teraz mám taký strih, že ich mám asi po stred chrbátu a vpredu len po plecia (bývalá ofina). Rozmýšľala som nad postupkou ale len od brady a že si dám ofinu na bok (dlhšiu). Čo myslíte bude sa mi to hodiť? Poprípade mi viete poradiť nejaký lepší strih? Ďakujem =))

zuvinka

Mám rovné a nie sú krepovité, sú to také klasické vlasy :D neviem ich opísať.. na vzhľad lesklé, len teda jemné :)

katarina44

aha, tak ked sa ti to paci daj si to :) ved su to len vlasy a ked to nahodou nebude dobre, tak dorastu :) a tu stranku som si pozrela aj ja a je fakt skvela! :)

zuvinka

Ja som inak do postupky ostrihaná. Mám jemné vlasy, tak mi ju hneď kaderníčka odporučila, aby mi vyzerali vlasy aspoň naoko hustejšie :) a som spokojná, aj keď je pravda, že môžem si spraviť len taký malý copík, ale mne to nevadí, lebo vlastne stále nosievam len rozpustené vlasy.

Zuzka00

zuvinka ďakujem za tú stránku...mám zábavu na celý víkend
katarina44: opýtam sa určite, ja som sa len chcela opýtať tak vo všeobecnosti na postupku...viac ľudí s ňou neni spokojných, lebo sa s vlasmi potom nič nedá spraviť, ale mne sa to páči... uvidím :)

katarina44

skus sa opytat kadernicky ku ktorej ides aky strih by ti sadol, ona ti urcite poradi ;) a len tak mimochodom, ja som sa ostrihala do postupna a lutovala som to, pretoze mam velmi kucerave vlasy a sa s nimi nic nedalo robit, lebo tu raz kratke, raz dlhsie... a ked som sa chcela podstrihnut, tak som vzdy musela ist do kadernicky, aby mi z toho zase urobila postupku, lebo som si to nemohla len tak, ako sa mi zachcelo, to strihnut... odstrihla mi vzdy viac cm ako som chcela (to je u kadernicok "samozrejmost") :) ale teraz uz dorastli a je to ovela lepsie :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Viete mi poradiť nejaký strih vlasov? - Fórum - ZDRAVIE.sk