Vyrazky na stehnach a holenie.

Príspevok v téme: Vyrazky na stehnach a holenie.
Karin.x

Zdravim,chcela by som radu. Kedze ide leto a budem nosit kratasy,tak si holim nohy. Zatial som sa holila iba po kolena,pretoze na stehnach mam take malicke vyrazky,ktorych je vela. Taketo mam aj na rukach uz od malicka. No ale nemoze sa mi nieco stat,ked si oholim stehna? Ked je pokozka v klude,tak nie su velmi viditelne,ale obcas tak dost scervenaju. Preto sa bojim,ze ked sa oholim,tak si ich roznesiem po celej nohe alebo nieco ine. Chcem ist aj na kozne,ale vzdy ku koncu mesiaca ma moja kozna vycerpany limit a uz nemoze ziadne lieky ani maste predpisovat,tak preto tam chcem zajst na zaciatku mesiaca. Teplo vsak uz bude aj nasledujuci tyzden a chcem nosit kratasy. Tak ak by ste mi vedeli pomoct,bola by som velmi rada. Dakujem ;)

dani01

deff vyskúšam to, iba fakt pár cm nad kolenom, ako si radila...potom chvíľu počkám a uvidím, čo sa stane...dúfam, že nič...a o tom čajovníku som už veľa čítala, takže si ho musím už aj ja zaobstarať...ďakujem za pomoc...

deff

dani ak chces tak to vyskusaj, ale na zaciatok skus ist len par cm nad kolena, aby si videla ako pokozka zareaguje a uvidis... kazda pokozka je ina a ine znesie, mozno ty nebudes mat problem...

inak mne pomaha proti zapalovaniu chlpkov na nohach kvapnut 1-2 kvapky 100% cajovnikoveho oleja do trosky kremu ktorou si natriem po holeni nohy, pripadne mast s obsahom cajovnika je tiez fajn - koza sa nevysusi a zaroven to ma antibakterialny ucinok

dani01

aj ja mám vyrážky na stehnách ale sú takmer neviditeľné...a ako tu čítam, tak ste napísali, že tie chlpy holiť nemám, ale ako to bude vyzerať??...ako fajn tie baby, čo tam majú svetlé a malé chlpky, lenže ja mám tmavé a husté chlpy, to si mám oholiť len po kolená a nechať to tak??...určite nechcem aby som to s tými vyrážkami mala horšie, ale takto chodiť?...veď to je hrozné...rozhodujem sa už 2 dni či si to mám oholiť alebo nie, ale prikláňam sa skôr k tomu áno...

Karin.x

Dakujem velmi pekne. Dam na vasu radu a budem si holit len po kolena,ako som si holila doteraz :). Urcite nechcem,aby som mala tie vyrazky este viditelnejsie. Tento tyzden vydrzim a buduci pojdem ku koznej. Dufam,ze sa s tym da nieco robit :).

wreck

presne tak, Karin.x, nebud hlupucka ako stadocko a kasli na to. vcera som robil jeden experiment, nejakych 5-6 hodin som bol vsade hladucky ako babatko. dnes mam vysypane prave stehno ako nikdy. pripomina to osypky a vyzera to otrasne. keby som to nerobil s urcitym cielom, tak za tych 5-6 hodin hladkosti to nestoji v ziadnom pripade.

opakujem, kasli na to. a chlpky, zlatisto sa lesknuce na slnku, su velmi sexi. :)

deff

to mam presne aj ja, drobne vyrazky, akoby iba hrbolceky vzadu na ramenach aj vpredu na stehnach, sem tam svetlejsie sem tam vyraznejsie... raz som urobila tu chybu ze som si oholila stehna hoci chlpky na nich mam svetle a skoro neviditelne... a niekolko tyzdnov po tom mi ostali na stehnach take male cierne bodky, akoby pory po chlpkoch, stokrat horsie to vyzeralo nez neoholene stehna... takze ja na to uz kaslem odvtedy, z vlastnej skusenosti ti to velmi neradim