Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dokončenie VŠ

Msaska

ani nepoznas a hned posudzujes ze je neikto blby ?!
tak dakujemm
a nie su to 4 terminy jeden rok a 4 druhy rok.. tam boli ine veci ale ok nejdem to tu rozoberat..

a dakujem ze info o medzirocniku ano ratala som ze platene len som nemyslela ze sa to da ..

:p

winki, ale myslienka ma fakt pravdu. vypoveda to o kvalite skoly. ja som tu o tej fchpt pisala... proste, ked cloveka zo skoly vyhodia z titulu, ze nie je schopny spravit prenasanu skusku (teraz neratam ked sa jej ani nemoze zucastnit, ale ze nespravil v jednom rocniku 3-4 terminy a preniesol a zas nespravil 3-4 terminy, pripadne dalsie cierne ci dekansky) tak asi na tu skolu rozumovo nema a fakt ze ho vyhodia je represivne opatrenie. takto je nuteny ak mu to za to stoji ist zas od zaciatku, co mnohi teda uz kaslu. aky by malo asi zmysel niekoho vyhodit a on si da prihlasku a prijmu ho presne do toho rocnika kde by normalne pokracoval akoby sa nechumelilo? ved ani len by skolne nad ramec neplatil... je to chujovina a ak to nejaka skola riesi takto, vypoveda to o jej "kvalite" a snahe mat co najviac studentov because of money :) a jasne ze kredity ti uznaju, o tom bol bolognsky proces a zakon ale minimalne rocnik/dva/tri sklz k diplomu mat budes, ak nie, tak to je elektrickova skola

winki

Msaska...áno medziročník sa platí a bude si platiť aj ten rok navyše keď ju znova zoberu do školy.

Na umb medziročník myslím, že to nebolo možné aj keď treba zatlačiť na tetu na študijnom a opýtať sa aj keď podľa mňa to neni možné a už je to aj neskoro riešiť :( teraz len počkať rok a potom prihlášku v februári alebo ako sa podávajú. Veľa šťastia želám.

Myslienka....odkedy sa kvalita škol posudzuje podľa uznávania kreditov??? čo máš prosím ťa zakotvené aj v zákone.....

winki

Msaska...áno medziročník sa platí a bude si platiť aj ten rok navyše keď ju znova zoberu do školy.

Na umb medziročník myslím, že to nebolo možné aj keď treba zatlačiť na tetu na študijnom a opýtať sa aj keď podľa mňa to neni možné a už je to aj neskoro riešiť :( teraz len počkať rok a potom prihlášku v februári alebo ako sa podávajú. Veľa šťastia želám.

Myslienka....odkedy sa kvalita škol posudzuje podľa uznávania kreditov??? čo máš prosím ťa zakotvené aj v zákone.....

[zruseny20]

..tym len umb potvrdzuje svoju vysoku uroven :)

..ze tam nebude vsetko koser som vedela podla toho, ze stvorkari tam studuju pravo a prechadzaju.. takze toto to len potvrdilo ;)

:p

samozrejme, ze je medzirocnik plateny... zo zakona mas platene len 3 roky bc a 2 mgr/ing, vsetko nad ramec si platis automaticky

Msaska

pocula som o medzirocniku ale asi je platene.a.let o by bolo jedno - no len nvm ci to aj na umb funguje ? a ci dokedy by sa to .. asi hned od tohtorocneho septembra by sa nedalo keby je vsak?? :D
dakujem ti zlata si fakt..
super ze si napisala :):):)

winki

Myšlienka predstav si existujú na SR aj skoly kde ťa nevyhodia automaticky....stačí si podať žiadosť o medziročník a k tomu tvojmu neurobenému predmetu si môžeš dať aj predmety z vyššieho ročníka :D :D :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dokončenie VŠ - Fórum - ZDRAVIE.sk