moj pes

simka111

Dnes dostala naša fenka vakcínu proti zvracaniu Ranital a Torecan ale mala nejake zvláštne vedľajšie účinky, ked chodila tahalo ju do boka, začalo rýchlo a ťažko dychať a neskutočne rýchlo sa jej mihali oči.... má s tým niekto nejaké skúsenosti ?????????

Maros75

Ovecka.....ak ta trafi blesk......uz ta zrejme nic trapit nebude.:)
Samozrejme mas pravdu v tom,ze su aj dolezitejsie veci :) No pre niekoho moze tento problem znamenat vela .

0vecka

2 Maros75 takisto je sanca ze ta trafi blesk... proste zivot je plny rizik a treba riesit tie rizikovejsie veci ako taketo blbosti....

Maros75

Ovecka....mozno ojedinele.Ale dnes je ich na jeden meter stvorcovy niekolko desiatok.Zazil som to v lese pri drazdiaku.Je ich ako mravcov.
A je jedno,ze kolko percent......vzdy ta sanca tam predsa je.Preto vravim,ze radsej sa chranit a nezanedbat,ako potom lutovat.

0vecka

2 Maros75 klieste boli aj pred 20timi rokmi... pametam si nato

okrem toho ja viem ze klieste prenasaju choroby ale co ma zaujma su statistiky... teda aka je sanca ze ked mu tu hlavicku nevyberu ze nieco dostane... podla mna pod 5%

Maros75

xdanielax......ja si nepamatam pred 20 rokmi,ze by tu boli klieste.Zmena klimy sa postarala o ich vasnive premnozenie a ich dovoz zo zahranicia.