Vtipný darček

Príspevok v téme: Vtipný darček
ayvi

Ahojte, viem že to sem asi nepatrí, ale chcela by som priateľovi kúpiť na narodeniny niečo, čo by ho pobavilo, sme spolu ešte len mesiac a tak mi príde hlúpe kupovať mu niečo drahé (má 23). Stále si zo seba uťahujeme a darčeky typu retiazka mi prídu už otrepané...ak poznáte niečo originálne, budem veľmi rada ak mi vnuknete nejaký nápad.
Ďakujem :)

Darcekkk

Haha no tak to som naozaj este nevidela :D je to strasne mile :)
nenormalne sa mi paci ta spermia a vajicko :D giantmicrobes.cz ...asi to objednam a jedno necham sebe a druhe dam jemu :D :D

Peter75

Čo keby ste išli niekam na večeru alebo by si ju sama pripravila? K tomu môžeš kúpiť nejakú drobnosť. Ja som minule dostal od priateľky úplne originálny darček giantmicrobes.cz skús pozrieť možno ťa to osloví

Darcekkk

No mamka je asi rovnako sikovna ako ja :) ako piect viem, ale na nieco take by som si netrufla...neznie to zle, ale velmi som chcela aby to bolo nieco originalne, nie co kazdy kupuje :)

ewelin2828

a nepoznáš niekoho, kto by ti s tým pečením pomohol hm? :)...alebo mu kúp čo ja viem...kupón na nejakú masáž....ty najlepšie vieš, čo ho baví....ale keď to má byť vyslovene zábavné, tak možno trenky s vtipným motívom a k tomu takú malú kocku alá mini kamasutra :D zájdi do obchodu s takými prkotinami a niečo tam hádam nájdeš ;)

darcekkk

No to nie je zly napad, len si neviem predstavit ako ta torta bude vyzerat, lebo az taka zrucna v peceni nie som :D to by sa asi naozaj vsetci zasmiali :D
a alkohol mi pride taky velmi neosobny, to kupujem kamaratom na narodeniny...
limit mam tak cca tych 15 eur

ewelin2828

ak viete piecť, upečte mu tortu, ktorá bude mať nejaký "vtipný" tvar...alebo ma ešte napadlo, že ak Váš priateľ fandí napr. Barcelone, tak mu upečte tortu s motívom Realu Madrid, resp. naopak...sa natom všetci zasmejú :D
a keď nie torta, tak možno fľašu vína s nejakým vtipným textom...a aký máte cenový limit?

Darcekkk

Ahojte, ja mam rovnaky problem tiez chcem zohnat nieco vtipne a originalne, no netusim co...bola by som velmi rada keby mi niekto poradil