Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapal močových ciest a ladvín

Príspevok v téme: Zapal močových ciest a ladvín
muffy

Pred 2 týždňami som dostala zapal močovych ciest a týždeň nato ma začali bolieť ladviny. Najprv som si myslela že mám seknutý nerv alebo sval. Ale potom som si otom čitala na nete a dozvedela som sa že by som mala isť ku lekárke .Má stýmto niekto skúsenosti ? Bojim sa že by si brala krv a zistila že som uživala drogy

RNG

Zapal je sposobeny roznymi mikrobami, ktore usis adresoivat. Je plno prirodnych latok, co su bez lekarskeho predpisu a daju sa pouzivat bez obavy o skodlive postranne ucinky.
Su to napriklad roztok GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov ,cukor L manoza, co vyplachne doslova mnohe mikroby,Berberine, co je vytazok z brusnic alebo inych rastlin, lapacho, graviola a hromadu antiviralnych. Tiez niekedy pomozu vyplachy napr s rozrtokom GSE a probioticke cipky(suppositories)
Zialbohu ti nic specificke z antimikrobialnych ti nemozem odporucit, lebo neviem aka nakaza ti ten zapal sposobuje
Ale kombinacia GSE, oreganovy olej a extrakt z olivovych listov ich znici drvivu vacsinu, a to aj take, na ktore rozne atb nezaberu.
Ked sa zapal neadresuje, nasledky mozu byt sterilita, znicene ladviny(nephritis) co moze vyzadovat aj trqansplantaciu, inac vedie k smrti.
Nechcem ta strasit, ale znicit ladviny sa da ovela lahsie, ako si bezne ludia predstavuju.

Maros75

muffy....nicis si telo drogami a tebe teraz vadi,ze to zisti lekarka?:)
Bud egoistka a vyser sa ci zisti,alebo nie:)
To su ine testy :P

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapal močových ciest a ladvín - Fórum - ZDRAVIE.sk