Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Všetky Recepty Na Výšku SEM!

Dadana

anonym98 to chápem =), ja som spokojná len sa pýtam. viem, že prednedávnom sem dával niekto recepty napr. jesť dve mrkvy do dňa a raz za týždeň zjsť na plaváreň.

Cvičiť cvičím, ovocie a zeleninku jem každý deň ale stále som rovnaká. nuž možno to tak má byť.

mám 40kg, takže podpätky si dovoliť môžem =)

AnOnYm98

v 15 máš podpetky?..tak ale zasa aj vysoký ludia maju vďaka výške problémy ako napríklad ja...som chudučká,tieš ma to niekedy trápi že som vyššia nech spolužiaci,nosím kontaktné šošovky a navyše ma trápi chrbtica :)..to je všetko

Dadana

Nemám z nej komplexy mne sa ľúbi aká som vysoká. Beriem sa takú aká som ale predsa ak by sa dalo tých pár cm nabrať som za.

Ženy rastú do 21, muži do 18 aspoň tak nám bolo na vyučovacích hodinách povedané. Samozrejme aj genetika má svoje miesto. Takých 168cm by som brala a je dosť možné nakoľko otec mal 178, že by som mohla mať mierne pod 170cm.

Podpatkami sa zásobujem ;).

Dadula56

Z nicku predpokladam, ze si dievca, ta vyska nie je taka tragicka, vela zien je nizkych, dopomozes si podpatkami. Rodicov mas nizkych, zrejme uz neporasties. Ja som napr. od 15 nenarastla. Vysku aj tak neovplyvnis.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.