Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Útek z tejto civilizácie - Papua Nová Guinea, Laos, Kambodža, Malajzia...

Príspevok v téme: Útek z tejto civilizácie - Papua Nová Guinea, Laos, Kambodža, Malajzia...
KBPK_

Ahojte. S partnerom sa plánujeme odsťahovať do vyššie uvedených krajín. Preč z tejto organizovanej spoločnosti.... Neplánujeme sa vrátiť.
Aký máte názor vy na niečo podobné? Premýšľali ste o tom niekedy?
Veľmi rada si prečítam vaše názory, ale len ak sú nevýsmešné a seriózne ;-)
Ďakujem a všetkým prajem pekný zvyšok nedele ;-)

Joo

ma tisice moznosti jak sa prestravovat .... povracia sa mozno z nedostatku emulgatoru ,hydrogenu ci podobnych umelin v potravinach kupujucich v hypermarkete na ktore sme nauceny :))

0vecka

2 lost si to predstavujes ako hurvinek valku :-D .. chod do lesa a skus sa najest tych lesnych bobul :-D zezeres tak kilo malin na ranajky .... kilo n aobed kilo na veceru a potom sa potyckujes :-D

0vecka

no s tou afrikou som to nepochopil... taka JAR je uplne ze +- moderna krajina apson co sa miest tyka....

inak som pocul o nejakom typkovi - slovakovi co m internetovy obchod ktory mu funguje automaticky musi sa onho starat len online a odisiel do nepalu ... ze mu vynesie asi stovku mesacne a z toho tam v pohode vyzije...

Lumik

Ale co ked v tom lese budu len stromy a ziadne poriadne zviera, to by musel mat riadnu rozlohu aby uzivil, alebo oploteny les z ktoreho by nic neutieklo.

lost

tie zemiaky som myslel tak, ze ak bude kriza (napr mor na zvieratach) a nic ine v zahrade nevyrastie (zemiaky ano :D ) tak ma clovek aspon zemiaky :) a prezije ..
a na druhy rok bude OK napr..

ale ak by mal clovek les, tak myslim ze to je asi najidealnejsia zasobaren na zle casy :) teda myslim tak, ze ak clovek nema zvierata (v ohrade) ani zahradu, ani pristup do obchodu, tak les je ziva chladnicka prakticky.. a samo zasobovacia :D (obnovitelny les)

cize tym sa podla mna nepohorsi :) ono uprimne, myslim ze horsie od supermarketoveho tovaru uz ani nemoze byt..

anamarie

Mne ide prave o to - nemat ziadnych susedov, od ktorych byt este nebodaj zavisly. Susedov mame teraz, tak nepojdem z blata do kaluze. Preto chcem kusisko lesa. Byt rok na zemiakoch, to teda musi byt... Teraz sa napchavam filet mignon a neviem este cim a skoncim na zemiakoch? Chcem si polepsit, nie pohorsit, zachovat si terajsi standard - dobre jest a nie biedit. No a ked dostanes zlcnikove kamene alebo sa ti pokazi zub alebo ta chyti slepak, kurz ti asi k liecbe nepomoze. Musis byt trochu realny.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Útek z tejto civilizácie - Papua Nová Guinea, Laos, Kambodža, Malajzia... - Fórum - ZDRAVIE.sk