Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrážky na brade a okolo úst

Príspevok v téme: Vyrážky na brade a okolo úst
Nephilim

Zdravím, približne pred dvoma týždňami sa mi začali objavovať vyrážky v tejto oblasti, najskôr len také malé, ale teraz sú už väčšie a hnisajú...:-(

Bola som pred nejakým časom liečená na akné a mala som fakt, že brutálnu formu...
Pleť sa mi dala do poriadku, mám pokoj, nemám vyrážky nikde inde, ani na nose, ani na lícach a ani na čele, len tá brada a okolie úst v posledných dňoch...

Tak uvažujem, či je to recidíva, helikobakter, periorálna dermatitída, ženské problémy, alergia, strava, či problém so zubnou pastou alebo čo....

Idem k lekárke na vyšetrenie, ale rada by som mala v zásobe aj niečo iné ako antibiotiká.. viete mi niečo poradiť? pokial ide o stravu, dávam si na ňu pozor, až na sladké...:-) ale snažím sa aj na toto si dávať pozor...

diky za rady,
Nephilim

vyrazkyyy

ahoj, ako to dopadlo?
ja sa teraz liecim cyploxom na akne a vcera vecer sa mi objavila krupica na brade, take mini pupaciky trosku svrbive. liecim sa uz dva tyzdne, tak mi nejde do hlavy ze reakcia az teraz... a nic extra som nejedla, takze zahada velka. napis mi cim to bolo u teba.dik

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.