Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nádor? Alebo čo to vlastne je

Príspevok v téme: Nádor? Alebo čo to vlastne je
JaPali

Dobrý večer, neviem či tu už takáto téma je, ale potrebujem sa na niečo opýtať, mám 20 rokov, pred týždňom v nedeľu som hral futbal kde ma skopli priamo do píšťale, v momente do 3 sekund sa mi tam spravila hrča, no po chvíli sa zmenšila.. Prešlo už vyše týždňa a tú hrču tam mám furt.. Je tvrdá a na dotyk dosť bolí.. Priemer cca 3cm. Natieram to 2 dni už heparoidom tak hádam pomôže. Hľadal som aj na nete, ale našlo len niečo že tukový nádor ale to asi nebude ono.. Preto sa chcem spýtať čo to môže byť? Či to zmizne alebo to treba nejak chirurgicky liečiť. Vopred ďakujem ;)

JaPali

Však to dúfam že tak aj prejde :D Lebo mne furt ak niečo je, tak vždy čakám na to že to nejak zmizne, tak ako príde tak aj odíde :D Nikdy to nejako neliečim :D Ale tak toto je možno vážnejšie už :D Ale budem veriť že to zmizne konečne :) Ale aj tak si furt nedám pokoja, hrám aj s takou nohou :D Aj keď možno to neni dobre.. Ale chodiť sa mi dá normálne na nej

Jefitto

Netreba to liečiť. Normálne to zmizne za pár dni. Ja som si minule pri futbale narazil ruku a bolela ma asi 3 týždne. Si predsa chlap a futbalista, musíš vydržať nejakú bolesť hádam ne?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nádor? Alebo čo to vlastne je - Fórum - ZDRAVIE.sk