Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stres, strach

amanda23

Sexta a tie kvapky ti zabrali hned? Co to obsahovalo?
KLAJG neboj sa, uvidis, ked budes odkazana sama na seba, zvladnes to hravo, ja som tak tiez robila v zahranici, sice nie az v Amerike,vyklepana som bola, pytala som sa na stanici aj troch ludi, len aby som dobre nastupila, vyklepana som bola, uvidis, ked to zvladnes, aka budes so sebou spokojna, vsade je kopec ludi ktori ti radi pomozu, poradia a neboj, porozumeju ti aj ked tvoj angl. neni perfektna...

klajg

ja sa nebojím lietania, neletela som, ja mám strach z cesty, prídem do LA nikto ma tam nebude čakať, sama nastúpiť na bus a odviesť sa o 100km ďalej, či nastúpim správne, čo moja angličtina, čo moja rodina v ktorej budem bývať atď. atď. ...

sexta

neviem, ci by si to este stihla, ja som pred rokom na tento pripad dostala kvapky od doktorky albertovej, bolo to specialne na strach z lietania. bolo to nieco prirodne, po nich som sa uz tak nebala a vsetko som to zvladla. len sa bojim, ze ked uz o tyzden letis, ze uz by ti ich mozno nestihli zarobit. neviem, skus si to zistit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stres, strach - Fórum - ZDRAVIE.sk