Pedagogická fakulta

Príspevok v téme: Pedagogická fakulta
mysicka7

Dobrý deň :) Vie mi niekto, prosím, podrobnejšie vysvetliť rozdiel medzi študijným programom Predškolská a elementárna pedagogika a Predškolská a elementárna pedagogika a pedagogika psychosociálne narušených? Mám na mysli predovšetkým rozdiely v predmetoch vyučovaných počas štúdia, náročnosti štúdia a skúškach na konci semestra. Je pri 2. spomínanom odbore viac predmetov i skúšok alebo je učivo rovnaké len je zamerané na psychosociálne narušených? Ďakujem vopred za každý užitočný prípevok a prajem pekný deň :)

mysicka7

no tak som už urobila :) na ich stránke som samozrejme našla profil absolventa, ale ja chem vedieť vaic o štúdiu :)

zewa

Podla mna bude urcite nejaky rozdiel aj v predmetoch. A myslim si, ze ta Pg psychosocialne narusenych je o tom, ze mozes robit aj napr. v reedukacnych domovoch narozdiel od toho prveho odboru. Ved urcite maju na stranke tej VS napisany profil absolventa (to, co mozes robit po ukonceni skoly) kazdeho odboru a tiez studijny plan (cize predmety, ktore sa tam ucia). Chce to len na par minut pogooglit a pohrabat sa na stranke VS.