Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemam orgazmus

Príspevok v téme: Nemam orgazmus
elena27

Pekny deň,chcem sa opytať na názor prip. niejake rady. Mám partnera s ktorým žijem aj sexualne cca. rok a pol a stale som nemala orgazmus. Už som sa mu to aj snažila naznačiť, ale nejako nereagoval,akoby to nechcel počuť a na rovinu to povedať nechcem, jednak mi je to trapne a na druhej strane ho nechcem zraniť.Myslela som, že to chce len čas, kedže je moj prvy.Ale v poslednej dobe, mi to začina vadiť.Neviem či je to normalne, alebo je tam niejaky problem. On je spokojný za cca. 2O minut aj s predohrou, a tam kde ja začinam on už konči :/ Pár krát som mu to aj povedala, ale žiadna zmena....Dakujem za všetky nazory a rady :-)

alenka_maxova

Milan, ale tento tvor, ci co to je, nam nezamoruje svojimi nazormi len tuto temu, ale aj dalsie :) Dokonca sa vcera z jednej vymazal, lebo som ho upozornila, ze vidime vsetci jeho IP... :D :D Tam sa zas volal Steevo, ci ako...

Milan...

Adrika, Livia-pe, Zita odvedla a Pono-pe je ta ista IP adresa. Je to chlap od Nitry, co tu uz dlho nahana zeny a stazuje sa ze mu zena nerobi oral a on ju pritom urobi jazyckom na klitorise.

alenka_maxova

vymenit hned chlapa? Probuh, co ste sisi? :D Na tento problem netreba byt hned promiskuitna a skusat, kto mi bude vyhovovat... :D Staci otvorit pusu a zacat s partnerom otvorene komunikovat. Normalne elena, musis s pravdou von. Prosto mu vysvetli, ze si sa bala, ako to prijime. Mozno bude smutny, ale ak je inteligentny, povie ti, ze je rad, ze sa mu zverujes a spolu na vsetkom popracujete. Ide o to, aby ste sa vzajomne naucili, co vam robi dobre. A to ste sa este nenaucili, kedze pochybujem, ze sa o tom rozpravate. A ked nevies, co ti robi dobre, skusajte rozne veci. Hlavne sa posnazte o dlhu predohru. Postupne prides na mnohe veci, len sa neboj byt k nemu otvorena

elena27

A čo tak názor chlapov, ako by ste zareagovali, keby Vám partnerka povedala, že nemala orgazmus, a všetko bola len hra?

M 25

Livia a Adrika ???? neviem, teda ako sa voláš, ale ked komunikuješ tu sama so sebou, skús vyhladať cvokára ...

elena27

Peno-pe

Ďakujem, my praktizujeme aj ten oral, on si ho vychutnava, ja tiež, len bez konca:) A verim, že prsteň dostanem až po orgazme...

elena27

Sama sa dokažem urobiť, a pomerne rychlo,ale iba cez kritolis. A to s tym skušanim inych partnerov, to by som fakt nechcela, neodsudzujem, ale ja sa na to necitim,to nie je moja šalka kávy.Skôr by som to chcela zlepšiť s tym terajšim, pretože okrem sexu nam to klape:-)Aj sex je fajn, mne sa to pači, len mi chyba ten koniec, to uspokojenie,vyvrcholenie.Jemu sa veľmi experimentovať nechce, ked tak už veľmi extremne(anal) alebo niečo take, ale tak ja chcem zlepšiť tu klasiku .... ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemam orgazmus - Fórum - ZDRAVIE.sk