Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné a priateľ

Príspevok v téme: Akné a priateľ
Yellow25

Mám priateľa, ktorý má problémy s akné. Chodí aj ku kozmetičke už niekoľko rokov, zlepšuje sa mu to, ale stále s tým bojuje. Chodíme spolu už rok a pol a ja čo som doteraz mala krásnu tvár začala som mať problémy s akné tiež. Začala sa mi robiť v neuveriteľnom množstve a dokonca aj po tele. Mám obavy či sa to nejak nemohlo preniesť z neho. Možno je to hlúposť, ale ja už neviem si dať s tým rady, starám sa o pleť najviac ako dokážem, ale nič nezaberá. Priateľa milujem a samozrejme, že toto nie je dôvod nato, aby som o ňom čo i len zapochybovala, len by som chcela radu či to vážne sa môže nejak preniesť. A ako s tým bojovať? Ďakujem

Tungsten

akné určite nie je nákazlivé :) akurát sa ti asi teraz práve začali búriť hormóny. to s tým nedotýkaním sa vyrážok nie je preto, že by sa "rozniesli", ale aby sa neinfikovali, nezapálili a nezhoršili

Yellow25

Tiež sa mi zdalo, že by to bola hlúposť, aby sa to prenášalo(napadlo ma to len preto, lebo sa hovorí, že človek by sa nemal dotýkať tváre tam kde má vyrážky lebo si to môže rozniesť tak preto ma to napadlo či nejako sa to nedá)...mi to nešlo do hlavy tá náhoda, lebo nikdy som nemala problémy s akné a odkedy s ním chodím tak sa mi oveľa pleť zhoršila a naďalej zhoršuje. On má akné aj po hrudi a chrbte a už aj mne sa zvyknú objavovať vyrážky. Ku kožnej nechodí, ale bol u nej viackrát predtým. Nemyslím, žeby malo ísť o iné ochorenie, no na druhej strane nie som lekár.

didi1023

Ahooj pokial ja viem tak akne sa urcite neprenáša, ja mam tiež problem s akne tak ako ty a tiež si s tym neviem dať rady trcoha mi pomaha čistenie u kozmetičky a spravna kozmetika .

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné a priateľ - Fórum - ZDRAVIE.sk