Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chvenie svalov

Príspevok v téme: chvenie svalov
beowulf

Dobry den mam 18 rokou asi pred pol rokom mozno davnejsie sa mi zacali chviet svali vzdy to je tak par krat za den obcas len raz obcas aj 15 krat vetsinou tak na krku a bruchu abo bicepse je to len tak sachvenie ale velmo sa toho bojim ale zase som si vsimol ze ako sa mi chveje svalstvo tak mam aj na daco alergiu a tu som tiez nikdy nemal obcas ked idem zaspat tak mam problem zaspat lebo sa mi chveje kusok brucho a uplne si citim tep ale to biva fakt len obcas .. mam aj problem z nizkym tlakom a bolieva ma kusok hlava v zadnej casti no s tim som bol u neurologa dal mi tabletky na prekrvovanie ciev uz sa to lepsi len som sa bal povedat mu ze sa mi chveju svali ... keby ste mi poradili co mam robit bol by som povdacny :)

ferotaraba

keby si mu povedal, ze sa ti chveju svaly. on by ti na to, ze je to normalne.
ludske telo sa vyvija aj do 21 rokov, a aj potom sa fyziologicke pochody menia. nervove a nervovosvalove zmeny (vyvin) sa deju az do dospelosti.
je to normalne a nemusis si nahovarat ze ti nieco je...
skus trochu kultury tela, lahky telocvik. rano vstanes otvoris okno, spravis par klikov drepov, trochu sa ponatahujes.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chvenie svalov - Fórum - ZDRAVIE.sk