prezeranie fb frajerovi

yxxxxxx1

ked budes mat jeho heslo nasilu, budes ho kontrolovat, moze si vytvorit novy ucet o ktorom ani nebudes vediet a bude to tajit. to je este horsie .

arman

Dolezite je svojmu partnerovi verit, a na zaklade toho si vybudovat vztah.
Dovera je vlastne dvojita obojstranna viera... ja verim jemu, a on veri mne. Dovera. To je zakladny pilier vztahu. Pokial nieje viera, nebude ani dovera, a nebude ani vztah. Cas to vzdy len dokaze.
Takze, ak mu niesi schopna verit, rovno pusti ten vztah k vode, inak to za teba spravia prirodne zakony a cas. :-)

hop

tym, ze ho kontrolujes a si podozrievava, mu len 'nahravas' k tomu, aby mal dovod riesit nieco ine ako teba. toto nik nema rad. tiez mi pride chore travit hodiny na fb, pokial ma clovek partnera/partnerku. pokial vsak nepocitujes z jeho strany nejaku zmenu, resp. sa k tebe sprava tak, ze si viac nez spokojna, nemas co riesit :) prejde ta to, casom.

winki

Nikdy....žiadne heslo.....kazdý má mať svoje súkromie....a každý tam má aj veci z roku xy, ktoré si možno chce nechať pre seba. Vrtať sa partnerovy v súkromý je vrchol drzosťi a hlavne nevyzretosti a menejcennosti vlastnej osoby. Buď veríš alebo potom treba popracovať na svojej osobe.

Keď ťa partner bude chcieť podviesť, oklamať, opustiť urobí to či máš jeho heslo, kľúče od bytu.....

lulu22

Dávať partnerovi heslo na mail či sociálnu sieť, je blbosť.. každý by mal byť svoje súkromie! čo keby si prečítal niečo z roku xy a by ti to potom vyhadzoval na oči?? aj takí ľudia sa nájdu. Preto sa musela moja kolegyňa z fb vymazať, lebo jej manžel si to želal a ona si tam "určite vypisovala s ex priateľmi"... ako tu už niekto napísal, net je ničiteľ vzťahov. A ak je niekto zadaný, myslím, že na fb a nete trávi minimum času : )

na pokraji

Nemáme vzájomné heslá, každý by mal mať nejaké to svoje súkromie. Nevinné laškovanie by si každý mohol vysvetliť po svojom a už by bol oheň na streche a uplne zbytočne. Nerýpala by som do takýchto vecí. Ale ak by chcel priatel pozreť, že by mal nejaké podozrenie, nemala by som s tým problém a on tiež. Je to o vzájomnej dôvere. Ale internet je velký ničitel vzťahov a som zástanca hesla "dôveruj, ale preveruj". Ak máš podozrenie, nech ťa tam nechá nakúknuť. Ale heslo.. to je moc.

[zruseny15]

petronela

Pokiaľ je vzťah normálny, partner netrávi čas (celý deň) na FB a podobných sociálnych sieťach, ale s tebou.

alenka_maxova

a ja napriklad jeho hesla viem a nikdy som nemala nutkanie sa cez ne "nieco" dozvediet :) Lebo nie je co...A keby bolo, som snad natolko uvedomela, aby som si to vsimla. Ale ked je vsetko v poriadku, netreba si do hlavy dostavat neopodstatnene hluposti :)

zewa

My mame dokonca zvlast PC, kazdy zaheslovany, ziadne svoje hesla navzajom nevieme. To je predsa moj osobny priestor a jeho osobny priestor. Kazdy potrebuje kusok toho svojho. Ja to vobec neriesim. Ked bude chciet, tak si vytvori novy nick a bude pisat z neho. Tak naco take kraviny riesit? :) Kasli na to. Vzdy je to vo vztahu velky risk, ale zvacsa sa opati tu DOVERU risknut ;)