"kamaratka" ma strasne dourazala...

Príspevok v téme: "kamaratka" ma strasne dourazala...
melindaaa

Ide o to, ze mi dlzi peniaze, nie velku sumu, cca 10€ minule mi zaplatila nieco za jedno euro, a teraz mi hovorila, ze mi je dlzna len 5€... Na to som jej povedala aby mi vratila teda 6, ja som zaplatila minule to a to a to....Peniaze sa nazbierali, a ona si asi myslela, ze na to zabudnem, vzdy som vacsinou ustupila, kyvla rukou, doplatila jedlo, zaplatila vstup na nejaku akciu aj za nu kupila pitie ked nemala, pozicala jej na MHD a mnoho mnoho ineho. A ona nemala nikdy snahu vratit mi to raz za uhorsky rok zaplatila nieco za par supiek a za to si robila vzdy strasne zasluhy a este mi to prizvukovala, ze ona platila TO...Keby som to mala zratat tak by mi bola dlzna 3 nasobok ale to som od nej nikdy nepytala, len tu konkretnu za co mi povedala sama ze mi to vrati. Jej argumenty boli v style- ty mas viac tebe to neuskodi... Na to som jej dnes prvykrat povedala, ze si pytam tie peniaze spät( podotykam, nie plnu sumu) strasne sa na to urazila lebo nebolo po jej, lebo som jej neustupila na co bola zvyknuta ze ked nema spolahne sa vzdy na mna, a oponovala som jej tym, ze tie peniaze chcem a okrem toho som si pytala skoro o polovicu menej. Okamzite zacala na mna utocit s vecami dovernymi, hladala vsetko mozme zle ktore este viac prikraslovala, vrtala do ziveho uplne, do veci co ma kedy trapili s ktorymi som sa jej zdoverila to otocila proti mne v zmysle keby som nebola taka a taka, vraj som na peniaze, materialistka atd.hrozne ma zacala urazat, krivdit mi. Na to este napisala v sms vraj uz so mnou kamaratka nechce byt, ze konci a mam si JA prist po tie peniaze co mi dlzi a veci ktore mam u nej.. obidve mame nad 20 rokov. Hrozne ma mrzi ako sa zachovala, ide o princip- bola mi dlzna peniaze za konkretne 3 veci co mi povedala, potom ti to vratim a radsej ako by ich mala vratit ukoncila niekolkorocne udajne doverne kamaratstvo, zo sekundy na sekundu zmenila na mna nazor a jej slova ma dost boleli. Jednoducho, zacala som si vsimat, ze casto sa ulakomi kvoli peniazom, strasne "setri" ale co sa tyka jej frajera na neho minie majland a potom vyplakava, ze nema peniaze, ze ja mam viac a ona tolko nema nepriame povedane- zaplat to ty.
Ked som jej nevysla v ustrety tak spravila toto.

Nikdy by som na nu takto nezautocila, s takymi vecami ktore ju kedy trapili, nikdy by som to neotocla proti nej, nikdy by som na nu nenakydala tak ako ona dnes na mna. Nikdy by som ju silou mocou nechcela urazit, ponizit, potopit a este aj ukoncit kamaratstvo, ale neviem ci nahodou dnes neukazala tu svoju pravu tvar.... je to dovod na ukoncenie kamaratstva vlastne???? Dalsia vec je pisala mi nech si pridem po tie veci z je doma ked som jej zavolala ze uz idem, tak mi arogantne povedala, ze nieje doma, inokedy. Toto si robia kamaratky? asi nie vsak.... strasne mi ublizila. Aj ked mala chyby mala som ju rada, ale strasne mi ublizila tym ako sa zachovala. A dalsia vec je ked je zadobre s frajerom co okrem neho uz nema nikoho iba jeho a jeho kamaratov tak ma s nim po tejto hadke ohovara az to pekne nieje. Takisto ohovarala jeho predo mnou ked sa pohadali... Pretoze sa s nim nemam rada.... teraz budu obaja na mna kydat a mozno mi robit aj zle nemo...ale to ma nestve az tak ako to, ze mi tak ublizila. Chcem spravit jednu vec- ked si pojdem po tie veci- zobrat si ich, povedat jej ze ju mam rada, ze ma to mrzi, ale mi hrozne ublizila a nech sa drzi v zivote... len neviem ci spravim dobre

melindaaa

Tak mam v plane spravit to co som napisala medzi poslednymi riadkami... To kamaratstvo bolo uprimne kym neprisiel tento problem. A ja som jej slubila ze nech sa deje hocico vsetko co mi povie ostava len u mna.. a ona tiez, no dnes mam pocit, ze zo zapalu hnevu spravi presny opak. Za niekolko rokov je toto druha nasa hadka a asi aj posledna...A nejdem si od nej pytat plnu sumu ani lebo ked jej pripomeniem, ze mi je dlzna nanyse este 3,50 za obed tak by ju roztrhlo a asi by to nepredychala.... :( mna tak hrozne mrzi, ze sa toto stalo.. so ziadnou inou kamaratkou som takyto problem nikdy nemala...NIKDY vzdy sme sa vyrovnali, vratili si vsetko a bol pokoj, len s touto je to velky problem... :(

Maoam

a otocenie intimnych a osobnych veci proti tebe pri sebemensej prilezitosti, je velmi podle a zakerne

ona je bezcharakterna, zakerna zena, bud rada, ze je po kamaratstve

Maoam

pozri, aspon si ju spoznala taku, aka naozaj je

ludia sa najlepsie vyfarbia v kritickych situaciach

chapem, ze ta to boli, ale ona ta pekne vyuzivala, kamaratstvo (uprimne) bolo jednostranne - z tej tvojej strany

zazelaj jej vsetko dobre a bud rada, ze uz nie je tvoja kamaratka

preboli, casom budes rada

melindaaa

po tie veci si pojdem, to je jasne, ale chcela by som vediet aj nazor. Ona bola pre mna prvorada a dnes ma aj prekvapila ako sa zachovala. Vieme o sebe hrozne vela veci a ona ich proste jednym razom otocila proti mne, ublizila mi a strasne ma dourazala