Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krčové žily - akého lekára navštíviť

varixyyy

ja som sa lekara vyhla, ale hned od zaciatku som sa snazila sa ich zbavit, viac pohybu, bylinne zabaly, priessnitz mazanie na zily a cievy, studene sprchy na nohy, skusala som aj grepove dzusy paradajkove obklady ale to neviem do akej miery pomohlo

mikibobor

krcové žily sa vyberajú len vtedy keď je ohrozené zdravie pravidene a to vtedy ak na ultrazvuku cieb sa objavi ateroskleroza teda nedajte si operovať ak nemáte zápaly žil, operácia ma nežiaduce účinky.

dazdovka666

Ja som na sklerotizacii bola 2x, ale co ja viem, nieco zmizlo a nieco sa tusim este viac zvyraznilo, takze nejaky extra efekt necakajte...

Diana554

Ak navštiviš priamo cievneho chirurga, on ti hned spravi aj angiologicke vyšetrenie. Ak pôjdeš k iba chirurgovi, ktorý lieči všetko aj zlomeniny... on nerobi angiologicke vyšetrenie vo svojej amb. ale ťa pošle najprv na toto vyšetrenie (teraz presne neviem kam) a s angiologickym výsledkom budeš musieť isť späť k tomu chirurgovi, preto je lepšie isť hned k cievnemu chirurgovi.
Ja som si chcela dať spraviť sklerotizaciu u našho chirurga v meste a vraj si mam dať najprv spraviť to angiologicke vyš. a potom sa ozvať. Tak som sa nato vykašlala, nemam čas teraz na take behačky a potom pojdem radšej rovno za cievnym chirugom

8saskia8

VENUS :
z krčových žíl často vznikajú zápaly , a zo zápalu tromby.. ak sa tromb uvoľní do KO, neprejde cez srdce a je po tebe,.. toto nie je srdcová porucha ?

a áno, Angiológia, cievna chirurgia, skús najprv obvodného..

Diana554

Cievneho chirurga musiš vyhladať, ich amb. sa nachadzaju v niektorých nemocniciach. Alebo skus sukromnu kliniku

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krčové žily - akého lekára navštíviť - Fórum - ZDRAVIE.sk