nechce sa mi zit

Príspevok v téme: nechce sa mi zit
alexandraaaa

mam tak strasne nervy. na seba, na okolity svet, na vsetko. Nenavidim sa. strasne sa nenavidim, ide mi na nervy sestra a je priatel. so sestrou sa v kuse hadame, ona je povaha ze jej nemozem povedat nijake krive slovo, pretože inak sa začne vyhražať, uražať apod. jej priatel jej na všetko prikyvuje..ale na všetko, aj ked nema pravdu. napriklad, keby sestra povedala že je nebo zelene on jej prikyvne. (priklad,) ..som z nej zufala už. dnes mi povedala že mam pohnuť so svojou tlustou ritou. zobralo ma to..a zasa som zlyhala a zobrala prehanadla. chcem zomriet...

alenka_maxova

papapa, to je sice pravda pravduca, ale...neplati to co vsetkom v nasom zivote. Nie kazdy musi najprv nenavidiet sam seba, aby zistil, co je to sebalaska...

j111

Ja som mal silne depresie a skoncil som v nemocnici a co som mal robit? Vyskocit z balkona? Ani mne sa nechce zit, najradsej by som to ukoncil, ale mam synceka, je mi z toho do placu.

nathalia09

alexandra,ak sa k tebe sestra tak sprava tak si ju jednoducho nevšímaj-alebo si na nej závislá??určite nie.Kolko máš rokov?,

alenka_maxova

alexandra, tebe tak strasne zalezi na tom, co trepe tvoja sestra? Preco ti viac nezalezi na tom, co si myslis ty? Si ty svojim panom, alebo ti je panom tvoja sestra? Uvedom si, ze strojcom svojho stastia si ty sama. Preto sa snaz zit tak, ako chces ty a nepocuvaj sestru. Vsetko je len v tvojej hlave. A ten tvoj vek je aky?

alexandraaaa

no tu ide hlavne o tu poznamku. ze aj ked sa snazim nezvracat alebo neuzivat prehanadla vzdy pride nieco, co ma zlomi

didik

Vies papapa taky sociopat ako ty by si nemal ani zapinat pocitac.A ak predsa tak si tam vyhladaj najblizsiu psychiatriu a chod si tam na par rokov oddychnut.A uz neotravuj nik nie je na teba zvedavy!