Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosím pomoc zadok a boky

Príspevok v téme: Prosím pomoc zadok a boky
omg721

Dobrý deň. Mám 18 rokov, výška 178cm, váha 62 kg.. chcela by som schudnúť aspoň na 55kg, ale len zo zadku a bokov. pretože pás mam chudý, nohy dlhé a chudé, ale mám strašne široké boky a ovysnutý a škaredý zadok. Miery: prsia 89
pas 73
tesne pod bruškom 93
a boky 106
cez stehno 54
CHcem sa spýtať či na to pomáha aj tá točňa či ako sa to nazýva, čo sa na nej krútiš, lebo mňa to celkom baví. Obmedzujem sladké a biele pečivo. Jem veľa zeleniny, a jeden kus ovocia každý druh. Prosím pomoc, lebo moje boky a zadok su katastrofalne :((((((

omg721

Začala som viac behať, korčuľovať lebo to ma baví, ale nejako ešte stále nevidno výsledky, ani váha nejde dole, nepapám už ani biele pečivo.. a papám veľmi veľa zeleniny.. a boky stále 99cm..váha akurát išla o kilo dole, takže mám 61kg..Ja keď si chytím tu kožu na bokov, tak kosti nie sú hneď na nej, alebo neviem ako to mám opísať, treba to spevniť.. a verím, že by som dosiahla raz boky 95cm.. takže pokračujem ďalej.. aj keď sklamaná zatiaľ trošku..

sususu

tiez si myslim ze na vysku mas super kila...ale aj ked chapem ze mozno nie su rovnomerne rozlozene. :-/ kup si steper existuju aj take malicke ktore slapes zatial co pozeras telku :-)

olivka30

hlavne sa zameraj na spevnenie svalstva, lebo vzdy lepsie je mat vacsie miery ale pevny zadok a stehna ako byt tenka a mat to svalstvo ochabnute a mlandrave s celulitidou - ako vela bab ktore su sice chude ale na tele ziadny sval :) tocna pomaha mozno na zuzenie pasa,neviem. na boky a zadok posilnovacie cviky, zdvihy do stran, cviky s gumou, ale aj bike alebo korcule...a skus trosku posilnovat aj ramena, ruky, hrudnik...aby to bolo komplet

omg721

rere nebudem si v sebe anorexiu, len si chcem spevniť a zlepšiť trošku postavu, lebo vyzerá komicky, lebo hore som sucha, ručky chude, cecky nič moc, a boky a zadok túúúúúúúúf... :))

rere

pozor mozno si budujes v sebe anorexiu co nieje sranda aj ja som takto zacinala ale vyhrabat sa z nej nie je jednoduche podla vysky a mier mas idealnu postavu neblazni

omg721

Tak prišlo leto, začala som menej papať, viac sa hýbať, a boky som schudla na 99cm. Boky už vyzerajú celkom dobre, len mam veľký zadok, nie že široký, ale nejako veľmi roztiahnutý, no proste veľký. Neviete ešte na to nejakú radu dobrú? prosim ďakujem !!

Lennja

baby pred malou chvilou som sem vlozila prispevok a viem vam pomoct s vasim problemom a za kratku dobu veelmi kratku dobu :))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosím pomoc zadok a boky - Fórum - ZDRAVIE.sk