caste mocenie

Príspevok v téme: caste mocenie
lamkac

Zdravim, mam taky problem dost casto chodim na WC mocit, vacsinou po skole sa este vymocim, a ked sedim v autobuse domov, cca 40min rozdiel, a uz strasne moc potrebujem, nezda sa mi ze by to bolo normalne. Viete mi s tym niekto pomoct? bol som aj u lekara, zobral mi moc, ale povedal ze je to ok, no mne sa to nezda. Dik

lamkac

Ako som pisal bol som u urologa, zobral mi moc a ze vsetko je v poriadku. Nepotim sa, obcas zvyknem byt utahany, ale myslim ze je to normalne ked som 12hodin v skole + cestovanie. Tekutiny prijmam dost casto. Cukrovku v rodine mame.. ale tak snad ju nemam aj ja.. :-(

jajulka

Ahoj lamkac, nechcem vyvolavat zbytocny poplach! Moj starsi brat zacal mat v 16 rokoch podobny problem, mamina ho nahnala k doktorovi a zistili mu cukrovku. Nebolo to prekvapenim (mame to v rodine). Ako casto primas tekutiny? Potis sa nadmerne? Byvas utahany? Ak nie, problem bude zakopany inde, v kazdom pripade ak mas pocit ze nieco nieje v poriadku skoc k doktorovi ;). Drzim palce.

pikolik

ahoj , no mal som pred rokom stejný problem, že to na mna prislo a hned som musel ist na wc. bolo to hrozne omedzujuce a tak som navstivil urologa a po odbere spermatu zistili, že tam mam nejake bakterie a dali mi antibiotika. dnes sa este doliecujem. nakaza moze prist aj od partnerky, pokial si uz mal sex.