Chcem schudnut 30 kg kto sa prida?

Ellisa

malaanka

vek nie je podstatný si myslím :) každý je tak starý, ako sa cíti a je len chvályhodné, že si nehodila flintu do žita :-) držím palce, schudneš!

malaanka

pôvodne som ani nechcela napísať svoj vek,ale...
Som popri vás Matuzalem
Mám 62 rokov, 167 cm a váha je 86 kg.
Pribrala som po liekoch (prednison) a teraz sa toho neviem zbaviť.
Nie som zvyknutá na takú váhu,vždy som mala prijateľnú váhu 64 68kg.
Dúfam,že na stacionári a úpravou stravy sa mi podarí schudnúť.

Ellisa

kočky, tak vás tu čítam, snažím aj ja zhodiť 5 kg mi stačí... ale večerať vyprážané??? fuuu, to neschudnete vôbec, inak 90-dňovú držala moja známa, krásne schudla, ale po 2 mesiacoch začína mať pomaly všetko naspäť...
ja sa riadim rozumom , pri mojom veku 42 je metabolizmus oveľa pomalší, ale denne - 4x do týždňa cvičím na stacionári, potom 45 min ešte kalanetika a ostatné dni - piatok, sobota, nedeľa dávam pauzu, prípade idem na klasický bike... a jem na čo mám chuť, samozrejme s mierou a zadelím to cez deň, váha ide dolu pomaly, 5 kg mám dole, ale nechcem rýchlo zhodiť...
inak držím palce pri chudnutí a hlavne veľa výdrže a trpezlivosti treba

noMoreFat

Dobre baby, tak vidim , ze sme tak narovnako aj vyska aj vaha. Všetko je to v hlave , takze treba sa prepnuť , začat sa mať rada...a zmeniť sa od základov , cely životny stýl. Ja napr. som uz tak od marca nastavená...Nechcem uz tak žit, byť tučna je hrozny pocit. S mojou tučnotou prisli aj vázne zdravotne problémy, evula urcite vie o čom hovorim , ono to neni len esteticky problem. Inak ked este schudnem tich 10 kg. ze budem mať 80 tak sa prihlasujem do tanečnej skoly. Chcem si splniť sen a tancovať. A aj sa začal celkovo viacej hybať , lebo ma bolieva dosť chrbat , ale to aj ze stale nosim dieta.Idem na pár dni k rodine ale skusim sem obcas kuknuť. Tak sa drzte a zdravo stravujte. papa

evula22232

Ja už som písala mám 37 rokov a 90 kg pri výške 167 cm. Mám aj vážne zdravotné ťažkosti.Deti nemám.
Ozaj ste tu niektorá z Bratislavy?

ivana12

Ja mam 20 rokov, vysku 168cm a 100kg - cize katastrofa! Vsetko to zacalo pred dvomi rokmi ked som bola na operacii cim sa mi nahromadili problemy v skole a vsetko stres som zajedala + posledny rok mam sedave zamestnanie takze pohyb minimalny... ale som odhodla zmenit to a dufam ze sa mi bude darit tak ako doteraz :) a nielen mne ale aj vam! :)

noMorFat

Ahojte ja som sem teraz dlhsie nepozrela , az dnes a co to vidim ... Riadne ste sa do toho pustili , super!!!! Tak idem s vami ...Ja som dnes jedla rano jogurt s musli a na obed som mala take netypicke , nechcelo sa mi varit, takze chleba so sunkou , syr a zelenina, normalne chleba nejem od marca ale dnes neviem co ma to chytilo , ako obcas si to pecivo dam tak raz za dva tyzdne. no a potom som uz len vyjedala marhule. Su strasne tepla takze mne ani tak nechuti jest ako inokedy. Necitala som celu diskusiu, ale mohli by ste sem v kratkosti napisat kolko mate rokov,vysku a vahu ? bolo by to super ...ja mam 30 rokov 168cm a 90 kg. co je pekne na h...o ale co uz verim,ze to dame dole ...Ja mam uz aj dieta a pribrala som hlavne pocas tehotenstva, ma tu este niektora z vas deti ?

ivana12

Ja sa este vecer chystam na hodinu na korcule... v nedelu sa vazim tak som tiez zvedava ci bude nejaka zmena na vahe.
Dnes som mala
rano - banan
obed - tekvicova polievka s krajcom celozrnneho toastu
olovrant - marhule
vecera - cottege syr so zeleninou :)