Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holenie noh - cierne bodky

Príspevok v téme: Holenie noh - cierne bodky
peppy

Som uz skutocne zufala :( Ked si oholim nohy tak vzdy mi zostanu na nich cierne bodky, a vyzera to skutocne otrasne. Skusala som aj epilator ale po nom mi strasne zarastavali chlpy(nebolo ich len zopar ale takmer komplet vsetky), depilacne kremy mi tiez nezaberaju. Je tu nejaka s rovnakym problemom? Ako by som to mohla vyriesit? Leto je uz tu, a ja sa kvoli tomu hanbim nosit kratasy...

Nela41

Nanášate to proti smeru rastu chĺpkov a strhávate v raste. Vlastne už keď to nanášate cítite ako sa vám to na chlpky chytá je to fakt super :)

winki

Nie dlho, ja som to prvý raz varila až do hneda a potom sa s tým nič nedalo. Teraz si robím pastu tak 5 minut varím a má mi bielu alebo mierne nazltlu farbu. Ale musíš vyskúšať ako ti to bude vyhovovať.

Recept: 9 lyžíc cukru, 2 lyžice vody, 2 lyžice citronovej šťavy.

Nela41

presne ako winky aj ja odporúčam cukrovú pastu. Ja som mala presne tento istý problém, potom som to skúšala s epilátorom, ale neviem či ja mám taký zlý epilátor alebo čo mne proste chlpy po tej bolavej epilácii vyrástli zachvíľku a ešte aj hnusne zarastali (tiež takmer všetky).. Skúšala som to tak či sa to nezlepší ale nezlepšilo tak som sa vrátila ku žiletke a ako náhle som sa oholila nebolo vidno len čierne bodky ale sa mi hneď korienky aj zapálili tak to boli červeno čierne bodky. A tá bolesť potom. Fakt viem o čom hovoríte. No a potom som sa dostala k tej cukrovej paste náhodou na youtube a povedala som si že to skúsim a tomu momentu ďakujem za krásne hladké nohy fakt. Pastu si uvaríš sama, takže to že to ľudia chvália všade na nete nie je nijaký marketingový ťah ako pri niektorých týchto výrobkoch pretože si kupiš cukor citron a si vybavená. Skús si prečítať tento článok
niiikoletka.blog.cz

ja mám po paste hladké nohy aj dva týždne čo som nemala nikdy pri ničom. Naozaj je to neuveriteľné a keď som čítala že to staré egypťanky sa tak epilovali.. vedeli čo robili :D

redline

ahoj peppy aj mna tento problem trapi... a skusala som aj vosk mne to nepomaha aj po nom mam bodky a zarastene chlpy... neexistuje na to nejaky krem .. alebo nieco? mozno by boli dobre silonky v spreji ale v obchode som ich este nevidela...

roxy234

ja si davam nohy depilovat horucim voskom v salone. Mam tmave chlpy a dost rychlo mi narastaju, ked som sa este holievala ziletkou, v ten den som mala uz cierne bodky. Depilacia mi vydrzi mozno tyzden max dva a ked uz vidim ze troska podrastli kupim si v drogerke voskove pasky a postrham sama a ked zase podrastu idem ku kozmeticke. Chlpky su omnoho jemnejsie a rastu pomalsie ako ked som sa holila ziletkou. Rozmyslam aj nad trvalym odstranenim chlpkov laserom. Ja ti radim vyskusaj vosky :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Holenie noh - cierne bodky - Fórum - ZDRAVIE.sk